Foto: Columbia Pictures

Zombieci, Santa Claus a hviezda štvorica hercov.

Dočkáme sa ho v decembri, no ako bude vyzerať, už vieme teraz. Po desiatich rokoch sa do kín vráti kultová a hviezdne obsadená zombie komédia Zombieland.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vráti sa celá pôvodná zostava – to znamená, že v hlavných úlohách uvidíme Emmu Stone, Woodyho Harrelsona, Jesseho Eisenberga aj Abigail Breslin, informuje portál NME. Snímky Zombieland 2: Rana istoty (Zombieland: Double Tap) sa v slovenských kinách dočkáme 24. októbra 2019 vďaka distribučnej spoločnosti Itafilm.

V skratke nás čaká zhruba to, čo v predchodcovi druhého Zombielandu: plno humoru, akcie, napätia, zbraní a dokonca aj Santa Clausa. Prvú nálož záberov nájdete v upútavke nižšie.

Pokračovanie úspešnej zombie komédie bolo prvýkrát potvrdené v roku 2016, no už vtedy bolo jasné, že skôr ako v roku 2019, teda presne desať rokov od premiéry jednotky, sa ho nedočkáme.

Išlo o pomerne „zabijacký“ termín, keďže film sa oficiálne začať nakrúcať len začiatkom tohto roka. Tvorcovia však všetko stihli ako mali a snímka je pripravená na svoju premiéru.

Ústredné kvarteto postáv sa v pokračovaní opäť bude snažiť prežiť vo svete plnom nemŕtvych mŕtvol, ktoré sa v priebehu desaťročia začali vyvíjať. Čakajú nás tak nielen hnijúce zombie, ale aj ich celkom nové druhy a, samozrejme, aj nové postavy. Okrem hereckej zostavy sa v pokračovaní vrátilo aj zloženie tvorcov. Na režisérsku stoličku opäť zasadol Ruben Fleischer (režíroval aj minuloročnú komiksovku Venom) a o scenár sa postarali Rhett Reese a Paul Wernick, pričom tentokrát im pomáhal aj Dave Callaham (ten stál napríklad za novodobou verziou Godzilly a pripravuje aj scenár k marvelovke Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings).