Magické triky, kúzla a mágia vždy zaujímali každého. Na kúzelníkov, ktorí predvádzali neuveriteľné triky s kartami, levitovali alebo rozrezávali ľudí, sme sa vždy pozerali...

Magické triky, kúzla a mágia vždy zaujímali každého. Na kúzelníkov, ktorí predvádzali neuveriteľné triky s kartami, levitovali alebo rozrezávali ľudí, sme sa vždy pozerali s padnutou sánkou a vždy nám určite behalo hlavou – ako to je len možné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kúzelnícke triky

Dnes si pár legendárnych trikov ukážeme a odhalíme ich tajomstvo. Dnes sa dozviete to, čo vám celé roky vŕtalo vo vašich hlavách a už nikdy sa na podobné kúzla nebudete pozerať tak isto.

magicke-triky
i0.wp.com

Na úvod si odhalíme jeden z najznámejších trikov. Ako je možné, že kúzelník rozrezal svoju asistentku bez toho, aby sa jej niečo stalo? Vysvetlenie je veľmi jednoduché. V skutočnosti nikto nikoho nerozrezal. Na trik sú potrebné dve osoby, ktoré sú v dvoch častiach stola podobne, ako na obrázku.

magicke-triky1
wittyfeed.com

Je možné aby ľudia levitovali? Pravdu sa asi nikdy nedozvieme, no vieme, ako to robia kúzelníci so svojimi pôvabnými asistentkami. Doska, na ktorej leží žena, sa v skutočnosti nevznáša nad zemou, ale drží na pevnej kovovej tyči, ktorú kúzelník zakrýva. Ak by kúzelník stál na inom mieste, všetko by bolo odhalené.

 

magicke-triky2
wittyfeed.com

Trik s rezaním má viac variánt. Tú prvú sme si už ukázali, táto je podobná a trošku jednoduchšia. Celý trik spočíva v umelých nohách a v skrčení sa asistentky.

Najnovšie články