Je to už päť rokov, čo nás na Slovensku nabíja pozitívnou energiou populárna bratislavská reggae partička Medial Banana. Tí vyrážajú na narodeninové turné po...

Je to už päť rokov, čo nás na Slovensku nabíja pozitívnou energiou populárna bratislavská reggae partička Medial Banana. Tí vyrážajú na narodeninové turné po rôznych slovenských mestách, ktorého grandiózne zavŕšenie prebehne krátko pred Vianocami 20.12. v bratislavskom Ateliéri Babylon. Pri tejto špeciálnej príležitosti si pozvali hostí a pripravili nabitý program, takže tam určite nemôžete chýbať!

 medial-banana-earthstrong-tour-2014-fb

Prvá časť narodeninovej Earthstrong Tour bude mať sedem zastávok a na pláne sú okrem Bratislavy aj mestá ako Trnava, Prievidza, Šala, Nové Mesto nad Váhom, Brezno a Spišská Nová Ves. Koncertná show bude prierezom ich doterajšej tvorby, kde nebudú chýbať hity z debutového albumu ani EP, a tešiť sa môžete aj na úplne nové skladby z pripravovaného druhého albumu tejto šesťčlennej kapely. V každom meste budú súčasťou programu aj rôzny hostia a dji, a budete si môcť zakúpiť aj CD, platňu alebo ich nový merch.

medial-banana-polemic-bratislavaNa bratislavskom koncerte vystúpi veľa hostí a pozvanie prijala aj legendárna slovenská ska kapela Polemic. Toto jedinečné spojenie toho najlepšieho, čo slovenská reggae a ska scéna ponúka, zaručuje skvelú párty a nezabudnuteľnú atmosféru. Lístky na 20.decembra kúpite na stránke kapely www.medialbanana.com.

Dátumy Medial Banana – Earthstrong Tour 2014 (1.časť)

21.11. Spišská Nová Ves – LIQUID NIGHT CLUB

05.12. Nové Mesto nad Váhom – KLUB ZA RAMPAMI

06.12. Trnava – ARTKLUB

12.12. Šaľa – METROCLUB

13.12. Brezno – BOMBURA

20.12. Bratislava – ATELIÉR BABYLON

22.12. Prievidza – ELEMENT MUSIC CLUB

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )