Foto: TASR - Pavel Neubauer

Termín nástupu je od 1. augusta 2020.

Správna komunikácia cez sociálne siete je pre politikov veľmi dôležitá. To si uvedomuje aj kancelária prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá hľadá prostredníctvom inzerátu špecialistu na sociálne siete. 

Inzerát je uverejnený na portáloch profesia.sk a pretlak.sk a hľadá uchádzača s vysokoškolským vzdelaním na pozíciu hlavného radcu odboru komunikácie-špecialistu pre sociálne siete.

Plat a podmienky

Podľa 8. platovej triedy dostane vybraný uchádzač na plný úväzok v hrubom 1 310 eur mesačne, pričom služobný čas je stanovený na 37,5 hodín týždenne. Sľúbený je pružný pracovný čas, príspevok na III. pilier DSS a päť dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce.

Vybraný uchádzač by mal mať ideálne dva roky prax v oblasti správy sociálnych médií a prípravy kreatívneho obsahu. Jeho náplň je správa a editovanie všetkých sociálnych sietí prezidenta republiky – Facebook, Twitter, Instagram, YouTube či LinkedIn.

Foto: TASR (Jakub Kotian)

Do 23. júna 2020

Samozrejme, je potrebná zručnosť v anglickom jazyku, práca s Microsoft Office a internetom, vítaná je tiež znalosť úpravy fotografií a videí v editovacích programoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 23. júna 2020, takže ak máte o toto miesto záujem, ostáva vám iba niekoľko dní na poslanie životopisu. Viac sa dozviete v podmienkach inzerátu.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )