Foto: Facebook (Michal Djordjevič) / TASR (František Iván)

Poslanec si narobil problémy.

Poslanec košického Starého Mesta Michal Djordjevič si už v minulosti narobil problémy, keď sa na verejnosti správal pod vplyvom alkoholu nevhodne. Vymočil sa na ulici a obťažoval okoloidúcu ženu. Svojho postu sa ale vzdať odmietol. Dokonca neoficiálne ohlásil kandidatúru na post primátora Košíc. Teraz jeho dcéru museli ratovať policajti.

Ako informuje web Korzár, na Tatranskej ulici v Košiciach museli v sobotu večer zasahovať policajti špecializovaného útvaru. Vo večerných hodinách polícia na linke tiesňového volania prijala oznámenie, že v jednom z bytov sa nachádza muž a dieťa, ktoré je v ohrození zdravia a života. Na miesto musel byť privolaný aj policajný vyjednávač. Policajti po príchode na miesto činu muža za použitia hrubej sily spacifikovali, odovzdali ho do starostlivosti zdravotníkov a dieťa odovzdali matke. Muž mal počas zásahu zaspať.

Vyhrážal sa skokom z okna

Byt má podľa informácií Korzára patriť poslancovi Michalovi Djordjevičovi. Poslanec mal byť pod vplyvom alkoholu a v prítomnosti svojej dcéry sa mal s nožom v ruke vyhrážať svojmu otcovi. Dievčatku sa podarilo mamu kontaktovať prostredníctvom videohovoru. Prosila ju, aby ju zachránila. Otec dievčatka sa vyhrážal skokom z okna a následne hovor ukončil. Z balkóna vyhadzoval hračky svojej dcérky.

Poslanec bol po zásahu pravdepodobne hospitalizovaný na psychiatrickom oddelení Univerzitnej nemocnici na Triede SNP.

Ak ste sa stali obeťou alebo svedkom traumatizujúcej udalosti, pomoc nájdete na webe IPčko. Psychologickú pomoc poskytuje nonstop, bezplatne a anonymne prostredníctvom chatu a emailu.
Uložiť článok

Najnovšie články