Foto: instagram.com (jerguscorben)/youtube.com (Startitup)

Prečo tetovanie nestojí 20 eur a aké tetovanie je najhoršie? To vám prezradí úspešný tatér Jerguš Corben.

Jerguš Corben je úspešný tatér, ktorý sa tomuto remeslu venuje už vyše 11 rokov. Ako tvrdí, začiatky neboli ľahké a to nielen čo sa týka samotnej tetovacej práce, no vyrovnávať sa musel aj so slovenskými úradmi. Jer­guš má za se­bou dlhé roky praxe, ktoré stoja za kva­li­tou a ume­lec­kou hod­no­tou jeho vý­tvo­rov. 

Pri otázke, či je lepšie čiernobiele alebo farebné tetovanie hovorí, že s bielou farbou pracuje nerád. Keď sa ale pýtal svojich fanúšikov, či by mal robiť viac farebných tetovaní, tí túto myšlienku podporili.

Najtrápnejnešie tetovania sú podľa neho, keď si dá niekto vytetovať meno svojej priateľky. Nazýva to, tetovanie mena „budúcej ex“. Ale ak niekto stoj čo stoj chce takéto vytetovanie, urobí to. Ale rád si dá za to prirážku a to preto, aby si dotyčný po čase, keď sa s ňou rozíde, ešte viac uvedomil, akú chybu urobil.

Ako každý človek, aj tatér robí chyby. Mnohé sa dajú rýchlo napraviť, no ak si niekto dá omylom vytetovať iný dátum, aký pôvodne chcel, tak to je celkom problém. Ale Jerguš napravil aj takýto prípad. Spomína na prípad zahraničného futbalistu, ktorý chcel vytetovať dátum narodenia svojej dcéry. Nakoniec to ale všetko dobre dopadlo, aj keď futbalista najprv trpko oľutoval, že si neskontroloval, svoj návrh.

O tom, prečo aj malé tetovanie nemôže stáť 20 eur, a tiež o tom, ako prebieha samotné tetovanie a ako môžeš u Jerguša dostať lepšiu cenu, sa dozviete v rozhovore BEZ VÝHOVORIEK s Lin­dou Pre­breza

Pozri aj: Jedno oko neostane suché. Tieto tetovania so sebou nesú neuveriteľne silné príbehy, ktoré vás chytia za srdce

startitup.sk
Príbehy
0
Komentovať (0)