Yuria

Michal Blaško / / Série
Predstavujeme vám japonského fotografa Yuriu, ktorý má špecifický pohľad na ženskú krásu.

Pokiaľ ide o ženskú krásu, o tej má každý z nás úplne inú predstavu. Každý sa na nežné pohlavie pozerá z iného uhla pohľadu. Presne tak je to aj vo svete fotografov, ktorí sa ju snažia zachytiť pomocou objektívu tak, ako sa to nepodarilo ešte nikomu inému.

Výnimkou nie je ani japonský fotograf Yuria. Ten má vo svojom portfóliu už vyše 30 tisíc fotografií. Tie sú však niečím špecifické a úplne jedinečné. Na svojich snímkach totižto zachytáva ženské stehná. Nikdy nevyfotografoval tvár modelky. Snaží sa do sveta šíriť skutočnú krásu futumomo, a teda „zónu tela, ktorá robí ženu krásnou“. Yuria preferuje modely so stehnami, ktoré „nie sú príliš tenké, ani príliš baculaté, no také akurát“.

Myslíme si, že tak špecifickú krásu ženského tela sa ešte nepodarilo nikomu inému zachytiť práve tak, ako jemu. Jeho fotografie sú infantilné, zmyselné no zároveň štipľavé. Záleží už len na vás, či sa na nich budete pozerať ako na nevinné umenie, alebo ako na príbehy plné nemravných scén.


姉妹山

うらがわ確認

水滴

浮き沈み

日常ベール

障害物

納涼の縁側

うしろの曲線

夕陽と海風

陸上バタ足

くつろぎニーハイ

over capacity.

落とし物

後片付け

天然ソフトライト

フットレスト

タイルの温度

水際散歩

サンタがギャルを持ってくる

分離と融合

ハードル

進化の波紋

うつぶせ避暑

構成する直線

流れ

白と黒と

人工浅瀬

重力スキマ

時間差カーブ

ためらいの裾

開放感

くつろぎ授業

はさみ就寝

スキマのスキマ

回転差分

ガラス越し

半折り

橋桁

端っこホールド

ソフトサンド

つまさきガード


Ktorá časť ženského tela sa páči najviac vám?

Pozri aj: Slovenský fotograf Tomáš Paule zachytáva krásu ženských tiel tak, ako ste ju doteraz nevideli. Do jeho fotografií sa zamilujete

designyoutrust.com
0
Komentovať (0)