zdroj: Jungle Heads

Jungle Heads predstavujú unikátny event, ktorý už 23. novembra spojí hudbu a vizuálne umenie pod jednou strechou.

O hudobný program sa postará momentálne jeden z najlepších hip-hopových producentov a selektorov na Slovensku DALYB – člen labelu F*CK THEM a košického zoskupenia Haha Crew. Program doplní DJ a producent VLZQUES z olomouckej LATE NIGHT crew. Vystúpia aj mladí českí DJ’s KADR a PALTO zo Zlína, ktorý je zároveň aj producent a člen trapovej skupiny Imigranti. Okrem najnovšej selekcie známeho aj undergroundového a latino trapu zaznie tropical bass či brazílsky baile funk a omnoho viac.

zdroj: Jungle Heads

Výstava 

Vizuálne umenie bude zastúpené fotografiami od najlepších urban a street style fotografov na Slovensku, ktorí budú vystavovať v provizórnej galérií Odyssea. Vystavujúci umelci sú Kubo Krížo, Welin Nagyová, @Igeross, Nicole Lieskovská, Simon Bauer, Adam Krajčír, Matúš Zeťák a Ester Mládenková.

Odyssea je séria eventov, ktorej cieľom je prinášať hudbu a umenie do nezvyčajných a bežne neprístupných priestorov v Žiline a poskytovať priestor mladým, začínajúcim umelcom. Priestory bývalých stredoslovenských elektrárni stihneme využiť ešte predtým ako z nich vznikne unikátne moderné bývanie v centre mesta.

Viac informácií nájdete na Facebooku.

TS Jungle Heads
Príbehy
0
Komentovať (0)