Foto: Instagram/brianmayforreal

Prezidentke vyjadril podporu a obdiv.

Včera vo večerných hodinách ste si vystúpenie Briana Maya na festivale Starmus v Bratislave mohli pozrieť aj vy. Zahral si po boku legendy menom Jean-Michel Jarre. Tým ale jeho návšteva Slovenska nekončila. Pochválil sa zábermi spred prezidentského paláca a prijala ho aj prezidentka Zuzana Čaputová. Na jej adresu nešetril slovami chvály.

Hudobník Brian May, ktorého istotne aj vy poznáte najmä z kapely Queen, sa po vystúpení na festivale Starmus vybral aj za prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Na svojom Instagrame sa pochválil zábermi spred prezidentského paláca. Pridal aj fotku, na ktorej stojí po je boku on, ale aj Jean-Michel Jarre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Brian Harold May (@brianmayforreal)

„Zuzana Čaputová nás prijala – také potešenie – je to oddaná bojovníčka za zodpovednosť v tom, ako sa správame k planéte Zem. Aj keď čoskoro opustí svoj úrad, dúfame, že ju budeme môcť podporovať v jej ďalšej práci pre životné prostredie aj v budúcnosti,“ napísal May na sociálnej sieti. Mnoho ľudí v komentároch neskrývalo radosť a vyjadrilo sa, že Zuzana Čaputová je naozaj skvelou prezidentkou a pre Slovensko toho urobila veľa. Niektorí sa dokonca vyjadrili, že potrebujeme viac ľudí ako je ona.

Uložiť článok

Najnovšie články