Foto: HBO, Youtube (GameofThrones)

Po mesiacoch napínania sa v HBO konečne "zľutovali".

Aj keď sme už vedeli, že posledná, dlho očakávaná séria Game of Thrones, má doraziť v apríli, konkrétny dátum bol neznámy. Spoločne s oznámením, že sa jej dočkáme 14. apríla, nás HBO potešilo aj krátkym teaserom. Ak aj patríte k fanúšikom, ktorý sa snažia vyhýbať spoilerom, nemusíte sa obávať. Tvorovia nám toho opäť raz neprezradili priveľa.

V teaseri môžeme vidieť, že Jon, Arya a Sansa sa potulujú v kryptách pod Winterfellom, kde boli pochovaní ich predkovia. Narazia však na sochy, ktoré sa na nich podobajú priam identicky. Je teda jasné, že Bieli chodci miera na juh.

Zrekapitulujme si teda všetko, čo o poslednej sérii vieme. Celá séria bude mať dokopy len šesť epizód. CEO televízie HBO, Richard Plepler, však prezradil, že sledovať každú epizódu, je ako pozerať celovečerný film. Nielen stopážou, ale aj zážitkom.

Nielen, že nakrútením poslednej série stúplo Game of Thrones na najdrahší seriál všetkých čias, ale odvysielaním prekoná aj ďalší rekord. V tretej epizóde sa totiž dočkáme najväčšej bitky v televíznej histórii. Aj napriek tomu, že detaily sa držia v prísnej tajnosti, herec Vladimir Furdik, prezradil maďarskému webu SorozatWiki, že zmieňovaná bitka zaberie polovicu jednej epizódy.

To, kto nakoniec obsadí železný trón neprezradil, no povedal, že to bude pre každého veľké prekvapenie. „Bude tu veľa drakov. Nočný kráľ sa vráti a najväčšia bitka poslednej série bude hotová.“

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )