Foto: goodfreephotos.com/MovieStillDB.com

Ste fanúšikom seriálu Game of Thrones a chceli by ste z tohto "hobby" niečo vyťažiť? Skúste si tipnúť, ako skončí posledná séria a vyhrajte výlet do Chorvátska.

Vďaka tomu, že je Chorvátsko krajinou, kde sa niektoré časti Game of Thrones nakrúcali, môže ponúknuť fanúšikom veľmi zaujímavé miesta. Koniec tohto známeho seriálu sa blíži a medzi jeho fanúšikmi sa už dlhšie vedie konverzácia, aký koniec by mohol nastať. Ak si ho tipnete správne, môžete vyhrať sedemdňový výlet na miesta v Chorvátsku, kde sa známy seriál nakrúcal.

Článok pokračuje pod videom ↓

Chorvátsko, alebo presnejšie mestá Dubrovník a Split, boli pri výrobe populárneho seriálu jednými z najdôležitejších miest, pretože sa stali „domovom“ miest ako King’s Landing, Quarth, Braavos alebo Westeros Riverlands. Šťastlivý výherca tak môže vidieť všetky tieto časti Chorvátska a to úplne zadarmo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cicerone – Viagens & Turismo (@ciceroneviagenseturismo),

Unforgettable Croatia vo svojom príspevku píše: „Myslíš, že vieš uhádnuť koniec poslednej série Game of Thrones? Ak áno, máte šancu vyhrať luxusné „Game of Thrones turné“ v Chorvátsku. Očakávaný koniec je niečo, na čom sa nikto nedokáže zhodnúť. Je to však dobré. S toľkými rozličnými dejmi a postavami je prakticky takmer nemožné predvídať, čo sa stane a to je na tom to zábavné.“

A čo vlastne krajina ponúka ako hlavnú výhru? Okrem toho, že výhra zahŕňa prehliadku všetkých miest z nakrúcania, takisto získate aj ubytovanie. Prvé tri noci v Splite a posledné štyri v Dubrovníku, obidve v päť hviezdičkových hoteloch. V cene sú zarátané aj raňajky. Jediné, čo vo výhre nie je zahrnuté, sú medzinárodné lety.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S P L I T (@splitonmymind),

Zapojiť sa do tejto súťaže je veľmi jednoduché. Stačí spoločnosti poslať svoju predpoveď predtým, ako seriál skončí. Predpoveď by mala mať maximálne 1000 znakov a ak uhádnete koniec správne, budete zaradení do losovania o hlavnú výhru.

thisisinsider.com

 

Uložiť článok

Najnovšie články