Foto: Unsplash/Profimedia

Show Taylor Swift v Massachusetts sprevádzal dážď, ktorý sa jeden z jej fanúšikov rozhodol speňažiť.

Vo všeobecnosti je známe, že fanúšikovia slávnej speváčky Taylor Swift sú miestami až fanatickí. Len nedávno internetom rezonovala informácia o predaji šošoviek, ktoré „videli“ jej show a dotyčný ich predával za 10-tisíc dolárov. Teraz sa na Facebooku objavila ďalšia bizarnosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dažďová voda za neuveriteľnú sumu

Ako uvádza portál Unilad, ľudia si na facebookovom Market place všimli zvláštnu ponuku. Jeden z fanúšikov Taylor Swift totiž vo fľaštičkách predával údajne dažďovú vodu, ktorá spadla počas jej koncertu v Massachusetts. Čo je však ešte bizarnejšie, než samotný ponúkaný produkt, je jeho cena. Za jednu fľaštičku chce dotyčný až 250 dolárov (približne 230 eur). To vyvolalo vlnu rôznych reakcií, ktoré boli vo väčšine prípadov posmešné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Only In Boston (@onlyinbos)

Predstavte si, že ste taký odseknutý od reality, že si kúpite dažďovú vodu,“ napísal jeden z komentujúcich. Ďalší z fanúšikov sa ironicky pýtal, ako zistí, či sa táto voda skutočne dotkla Taylor. Niektorí boli z ponuky pobúrení: „Fanúšikovia urobia skutočne čokoľvek, aby v dnešnej dobe zarobili peniaze.

Ako z článku vyplýva, v súčasnosti sa už daný inzerát na sociálnych sieťach nenachádza a my len dúfame, že ho dotyčná osoba stiahla sama. Hrozí totiž aj možnosť, že si ponúkané fľaštičky niekto skutočne kúpil.

Uložiť článok

Najnovšie články