branči / / Kultúra
Do najväčšej reggae udalosti roka na Slovensku ostávajú už len necelé dva týždne. Uprising Reggae Festival sa tento rok poriadne vyšvihol a fanúšikom reggae, hip-hopu...

Do najväčšej reggae udalosti roka na Slovensku ostávajú už len necelé dva týždne. Uprising Reggae Festival sa tento rok poriadne vyšvihol a fanúšikom reggae, hip-hopu či elektroniky prinesie bohatú zmes kvalitnej muziky, ktorá na Zlaté Piesky priláka davy ľudí zo Slovenska, Česka a tak, ako každoročne, aj ľudí z Maďarska, Rakúska či Poľska. 

Uprising už deväť rokov prináša na Slovensko tie najlepšie mená zo sveta reggae, a na jeho pódiách už vystúpili také mená, ako Kymani Marley, Anthony B, The Skatalites, UB 40, Shaggy, Jimmy Cliff, Max Romeo, Gentleman a mnoho ďalších. Čo ponúka Uprising tento rok? Budú vám stačiť mená, ako Alboroise, Nneka, The Congos, Modestep, Kabaka Pyramid, Sugarhill Gang, Looptroop Rockers? Myslíme si, že určite áno.

uprising2

Uprising reggae festival sa uskutoční 26-27. augusta a momentálne stoja lístky v predpredaji 50€, no a ak ešte stále nemáte ten svoj a radi by ste pár euro ušetrili, s nami môžete získať dve vstupenky na celý festival. Stačí ak budete zdieľať tento článok a do 21. augusta odpoviete na otázku: V ktorom roku vystúpil Alborosie na Uprising po prvýkrát?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stala Katarína Bešťáková.

Komentovať (0)