FILE — Ghislaine Maxwellová. Foto: SITA

Ghislaine Maxwellová poskytla rozhovor spoza mreží.

Ghislaine Maxwellová sa rozhodla poskytnúť rozhovor z väzenia. Vyjadrila sa v ňom, že ľutuje, že vôbec pedofila Jeffreyho Epsteina stretla. Naďalej ale trvá na svojej nevine, obetiam sa neospravedlní.

Epsteina podľa nej niekto zavraždil

Ghislaine Maxwellová bola odsúdená na 20 rokov za mrežami za to, že pedofilovi Jeffreymu Epsteinovi dohadzovala maloleté dievčatá, informuje The Guardian. Napriek tomu, že Epstein dievčatá sexuálne zneužíval, 61-ročná Britka aj naďalej trvá na svojej nevine.

Foto: Profimedia

V pondelok v noci bola odvysielaná show Jeremy Kyle Live: Ghislaine Behind Bars. Okrem iného sa v nej Maxwellová vyjadrila ku konšpiračnej teórii, podľa ktorej Epstein nespáchal samovraždu, ale bol zavraždený. Epstein sa v rukách polície ocitol v júli v roku 2019, na život si siahol len niečo vyše mesiaca po zatknutí.

Nemá voči obetiam pocit zodpovednosti, mali by sa pohnúť ďalej

Maxwellová trvá na tom, že bola v šoku, keď sa dozvedela o Epsteinovej smrti a myslí si, že ho niekto zavraždil. Dodáva, že by bolo lepšie, keby ho nikdy nebola stretla. Najlepšie by vraj bola urobila, keby ostala v Británii. Okolo roku 1998 až 1999 sa údajne pokúsila odísť a nájsť si prácu. Vraj bola bankárkou a keby sa tejto práci venovala, všetko mohlo dopadnúť celkom inak.

Foto: Profimedia

Ako informuje LADbible, Maxwellová sa obetiam, ktoré sa do Epsteinových rúk dostali aj jej pričinením, odmieta ospravedlniť. V rozhovore dodala, že voči nim necíti žiadnu zodpovednosť a nič im nedlží. Myslí si, že svoj hnev a frustráciu by si mali obete vybíjať na úradoch, ktoré dopustili, aby sa niečo také vôbec stalo.

Podľa nej je najvyšší čas, aby sa dievčatá vyrovnali s tým, čo sa stalo a žili si svoje životy ďalej. Na otázku, či je aj ona jednou z Epsteinových obetí, Ghislaine odpovedala, že jej zničil celý život.

Najnovšie články