Ilustračná foto: Instagram/petratothjewellery

Dcéra prezidentky Čaputovej postupne dobýja svet módy.

Emma Čaputová sa v októbri 2021 stala terčom urážok od poslanca Tarabu. Po kauze, ku ktorej pridala reakciu aj samotná prezidentka, sa teraz mladá modelka opäť dostáva na titulné strany, no tentokrát už ako tvár nového vydania módneho magazínu Vogue.

„Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa nikdy o moju dcéru nezaujímal, kedy to nesúviselo s mojou funkciou,“ napísala prezidentka Zuzana Čaputová v októbri 2021 po tom, čo Taraba verejne urazil mladú modelku.

Emma Čaputová sa stala terčom nemiestnej a hanlivej kritiky od Tarabu v momente, keď sa na jednej z módnych prehliadok objavila s krátkymi vlasmi.

Emma dokázala svoj talent bravúrnym spôsobom

Mladá slovenská modelka však po tomto incidente nezaváhala a naďalej si razila cestu modelingovým svetom. Najnovšie je jej úspechom objavenie sa na titulnej strane československého Vogue, ktorý je všeobecne vnímaný ako jeden z najsilnejších módnych a lifestylových magazínov súčasnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

Súčasný svet nepotrebuje revolúcie, ale inovácie. Nie je nevyhnutné ničiť to minulé a nahrádzať to niečím novým, ale posúvať, oživovať alebo prepožičiavať nový rozmer. ADAM, THALI, KRYŠTOF, EMMA – nové tváre česko-slovenského modelingu patria ku generácii Z, rovnako ako Alexandra Kondačová, Pavel Dobrovoľný, Natálie Nepovímová, Zdeněk Marek, Jarda Praha a Ema Domanická, študenti módy a odevného designu. Všetkých spája februárová obálka Vogue CS,“ napísali k fotke na Instagramový účet Vogue Czechoslovakia.

 

 

0
Uložiť článok
Komentovať