Foto: Profimedia, Unsplash

Demi Lovato zmenilo stretnutie s mimozemšťanmi život.

Herečky a speváčky Demi Lovato opäť zapĺňajú stránky bulvárnych médií. V nedávnom rozhovore totiž prezradili, že v kalifornskej púšti videli UFO. Zážitok teraz opisujú, ako niečo neuveriteľné, čo zmenilo ich pohľad na svet.

Demi Lovato sa len pred pár mesiacmi identifikovali ako nebinárna osoba, čo znamená, že preferujú, aby ich verejnosť oslovovali ako „oni“. Aj vtedy sa im podarilo v nemalej miere zaplniť stránky médií po celom svete. Keďže sa necítia ani ako žena, no ani ako muž, sú tým, čím chcú byť.

Demi videli UFO

Teraz o Demi Lovato píšu médiá opäť v súvislosti s nedávnym rozhovorom, ktorý poskytli webu E!News. Podľa ich vlastných slov videli v kalifornskej púšti neidentifikovateľný lietajúci objekt. Demi tvrdia, že UFO malo kruhovitý tvar, bolo modrej farby a lietalo niekoľko metrov nad zemou, zhruba 15 metrov od nich. „Bolo to, akoby si od nás držalo odstup,“ popísali.

Foto: SITA

Stretnutie s mimozemskou civilizáciou Demi opísali ako „neuveriteľný zážitok, ktorý zmenil náš pohľad na svet,“ povedali portálu E!News. K stretu s UFO malo prísť počas nakrúcania dokumentu Unidentified.

Zmenilo to ich vnímanie reality

Demi vždy verili, že vo vesmíre nie sme úplne sami, no nikdy nemali dôkaz. Po tomto zážitku si stopercentne potvrdili, že mimozemšťania existujú.

Dokument, v ktorom sa Demi objavili, bude mať premiéru už 30. septembra na streamovaej platforme Peacock. Poskytnúť má ešte hlbší náhľad na existenciu mimozemšťanov. Teda aspoň tak o tom hovoria tvorcovia. Krátku upútavku si môžete pozrieť nižšie.

Čo sa týka Demi, tak tí sú z pozorovania UFO naozaj nadšení. „Máte o niečom tušenie a potom sa zrazu toto tušenie potvrdí. Určite to zmení vaše celkové vnímanie reality“ vysvetlili Lovato.

Či naozaj Demi videli UFO alebo išlo len o trik zo strany producentov dokumentu, ktorí nakrúcali, sa zrejme nedozvieme.