Ilustračná foto: Unsplash

Toto asi mnohých nepoteší.

S nepríjemnou novinkou prekvapila svojich klientov spoločnosť Digi Slovakia. Plánuje totiž opäť dvíhať ceny svojich balíčkov služieb. Zdražie internet aj televízia.

O zvyšovaní cien Digi Slovakia informovala na svojom webe. Zmenu cenníka za svoje služby odôvodňuje reagovaním na infláciu a zvyšovanie nákladov. „Pre zachovanie kvality služieb sme nútení pristúpiť k miernej úprave ceny,“ uviedol operátor, pričom podotkol, že ceny dvíhala aj konkurencia. Zmeny sa dotknú viacerých televíznych, internetových a kombinovaných balíkov.

Nový cenník začne platiť od 1. apríla, faktúry so zvýšenými sumami budú klientom doručené na konci marca. „Cena za prenájom koncových zariadení, extra balíkov ani doplnkových služieb sa nemení,“ spresnil operátor.

Ceny išli hore aj o viac ako 3 eurá, nespokojní môžu odísť

Ceny niektorých balíčkov vzrástli len o pár desiatok centov, niektoré ale aj o viac než 3 eurá. Prehľad nových cien si môžete pozrieť na webe operátora, alebo v galérii pod článkom.

Tí klienti, ktorí nebudú s novými cenami spokojní, môžu od zmluvy odstúpiť bez sankcií. Odstúpenie od zmluvy je ale nutné zaslať najneskôr do 31. marca 2024. Digi Slovakia zároveň upozorňuje, aby si klienti, ktorí platby za balíčky uskutočňujú trvalým príkazom, nezabudli platby upraviť na novú sumu.

Uložiť článok

Najnovšie články