Foto: MovieStillsDB

Ukázalo sa, že muž, ktorý sa hercovi už niekoľkokrát vlámal na pozemok, má dlhý register trestov.

Byť známou osobnosťou má aj svoje tienisté stránky. Herecká hviezda Keanu Reeves na vlastnej koži pocítil, aké to je, keď ho niekto prenasleduje. Jeden muž totiž verí, že je jeho príbuzným, a tak sa mu už niekoľkokrát vlámal na súkromný pozemok, píše UNILAD

Spomínaným mužom je 38-ročný Ryan Dixon, ktorý má na krku obvinenie z toho, že sa v rozmedzí od 5. novembra do 20. januára až šesťkrát dostal do domu ikonického predstaviteľa Nea z Matrixu. Neváhal pri tom dokonca ani preliezť plot.

Foto: MovieStillsDB

Tvrdí, že je tiež Reeves

Pri jednom z vlámaní dokonca zaspal v záhrade Keanu Reevesa a musel byť odvedený z miesta preč. Nechal tu dokonca podozrivú tašku, ktorú UNILAD označil ako „alarmujúcu“. Nachádzala sa v nej súprava na testovanie DNA, ktorou chcel dokázať, že sú príbuzní.

Dôvodom jeho návštevy totiž nebolo to, že herca obdivuje a túži sa s ním iba stretnúť, ale Dixom tvrdí, že sú rodina. Na sociálnych sieťach sa dokonca prezentoval ako „Jasper Keith Reeves“.

Foto: MovieStillsDB

V minulosti dostal zatykač

Keanu Reeves z toho, pochopiteľne, nebol nadšený a obrátil na sa svojho právnika, ktorý vybavil zákaz priblíženia sa.

Ukázalo sa, že nešlo o prvé priestupky, ktoré mal Dixon na svojom konte. Má mať dlhý register trestov, v ktorom nechýba ani zatykač za vlámanie.

Najnovšie články