Foto: Bored Panda

Keď má niekto výhrady voči cudziemu telu, mal by si kliknúť na profil slečny menom Sara Petty – silná žena, ktorú nezaujíma, čo si druhí myslia o jej tele.

Po tom, čo Sara Petty zbadala mnoho tweetov a komentárov, ktoré urážali jej postavu hoci nie ju konkrétne, rozhodla sa konať. Ako tomu už býva na sociálnych sieťach, do typu jej postavy sa oprelo mnoho ľudí a ostatné dievčatá ju poučovali o tom, čo sa môže a čo sa nemôže nosiť, pokiaľ vážite viac ako 90 kilogramov. Keď to uvidela Sara, ktorá vystupuje na Twitteri pod prezývkou Spetty, urobila presný opak toho, čo sa snažila dosiahnuť módna polícia svojou šikanou. 

twitter/_spetty

Jej odporcovia tvrdili, že dievčatá ako ona by nemali nosiť legíny, crop topy, bikini ani šortky. Sara si obliekla každý kus z vymenovaných kusov odevu a uverejnila ich na svojom účte s popisom: „Dievčatá obliekajte si, čo do čerta chcete“. Aj napriek všeobecnej mienke presvedčila svoje publikum o tom, že ženská krása sa nemeria v kilogramoch, librách ani v tom, čo si kto oblieka. Všetko je to o vašej vlastnej mienke o vás. Presvedčte sa sami.

twitter/_spetty
twitter/_spetty
twitter/_spetty
twitter/_spetty

Pozri aj: Tieto ilustrácie naštartujú vašu predstavivosť. 15+ kresieb parížskeho umelca, ktoré dráždia tisíce ľudí na internete (NSFW)

boredpanda.com, twitter.com
Príbehy
0
Komentovať (0)