Facebook/Racine Pregunta

Matej Mensatoris / / News
Posledné priania ľudí pred tým, ako opustia tento svet sú rôzne. Mladá filipínčanka mala jednoduché želanie. Zomrieť krásna.

Racine Pregunta z Filipín žiaľ prehrala svoj boj so zákernou chorobou a to ešte minulý týždeň. Mladá Filipínčanka trpela ťažkou formou rakoviny kostí, s názvom osteosarkóm. Študentka vedela, že sa blíži jej koniec, a tak si priala len jedno. Chcela, aby vo svoj posledný deň, vyzerala čo najkrajšie. Toto prianie sa jej aj splnilo.

Racine obdivovala film „Die beautiful“ a ním sa nechala inšpirovať. Chcela, aby vo svojej poslednej chvíli bola krásna, tak ako aj vo filme. Keďže vedela, že jej koniec sa nezadržateľne blíži, pohreb si naplánovala sama a so svojím želaním sa zdôverila svojej rodine. Tí ju v tom podporili.

Facebook/Racine Pregunta

Jej želanie sa splnilo. Racine leží v bielej rakve, v bielych šatách, s jemnou kvetinovou čelenkou a decentným make-upom.

Geplaatst door Racine Pregunta II op woensdag 5 oktober 2016

Sestra zosnulej Racine napísala na sociálnu sieť: „To čo si si priala, sa ti aj splnilo. To, čo vidím, si ty s úsmevom na tvári. Navždy ostaneš v našich srdciach.“

Geplaatst door Racine Pregunta II op woensdag 19 april 2017

Racine bola pochovaná v kruhu svojej rodiny, a všetko prebehlo tak, ako si priala. Odpočívaj v pokoji Racine.

Pozri aj: Umiera postupne. Vedci odhalili, čo sa stane s mozgom 30 sekúnd po smrti

interez.sk (mmm), unilad.co.uk
0
Komentovať (0)