Portál Odzadu.sk sa spýtal 5 mužov na ich najhoršie rande.

Chlapi sa k takýmto veciam pred ženami neradi vyjadrujú, nakoniec predsa prehovorili. A ich odpovede ťa zaručene prekvapia. Alebo aj nie?

Tibor: Najhoršie rande bolo so ženou, ktorá sa nevedela zapojiť do žiadnej inej tematiky ako zdravé stravovanie a aký ťažký je modeling. Pri iných témach sa ma stále pýtala na termíny, ktoré som použil a na ich význam.

Peter: Žiadna žena nie je zlá. Akurát sme si povahovo nesadli a mali rozdielne názory a hodnoty. Ale pokiaľ ide o ozajstný extrém, tak to bola kočka, ktorá sa hneď na prvom rande začala zaujímať o to, aké mám auto, kde robím, koľko zarábam a podobne.
people-1873181_1920
pixabay.com

Robo: Keď počúvaš celé rande o tom, aké mala dnes celý deň zlé vlasy, ale kolegyňa mala ešte horšie, takže sa koniec koncov cítila dobre. Alebo o tom, ako s kamarátkou ohovárali košeľu ďalšej kolegyne, ktorá ju mala už druhý deň po sebe. Vtedy máš pocit, že nie si na rande, ale vo veľmi zlom slovenskom seriáli.

Johnny: Na prvé rande som ju zobral do divadla. Prišla nevhodne oblečená a aj počas predstavenia sa nesprávala práve reprezentatívne.

Filip: Najhoršia žena s akou som mal rande bola workoholička, ktorá celý čas rozprávala len o svojej práci.

Pozri aj: 11 ZNAKOV TOHO, ŽE TENTO CHLAP JE PRE TEBA NAOZAJ TEN PRAVÝ

Odzadu.sk
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )