Reprofoto: Continental film

Pôsobí nevinne, no neoplatí sa s ňou hrať ani zahrávať.

Annabelle v sebe skrýva hrôzostrašné zlo. Príbeh o bábike zo sveta filmov V zajatí démonov príde do kín vo svojom treťom pokračovaní. Z plátien nás bude vo filme Annabelle 3: Návrat strašiť od 27. júna 2019, jej nový trailer si môžete pozrieť už teraz.

Tentokrát sú známi démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judi, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky.

Zlovestná bábika, podobne ako dvojica démonológov, má predobraz v reálnom svete. Warrenovci ju údajne získali od vydesených majiteľov v sedemdesiatych rokoch minulého storočia a stala sa súčasťou ich bizarnej zbierky magických predmetov, ktoré neradno pustiť naspäť do sveta. Vo filmovom svete sa však Annabelle pokúsi oslobodiť s mimoriadne tragickými dôsledkami.

Vo filme Annabelle 3: Návrat sa okrem bábiky vracajú aj Patrick Wilson a Vera Farmiga, ktorí stvárňujú manželov Warrenovcov v sérii V zajatí démonov (The Conjuring). Snímku režíroval Gary Dauberman, pre ktorého ide o režisérsky debut, s horormi má však bohaté skúsenosti – ako scenárista sa podieľal na predchádzajúcom príbehu o Annabelle, ale napríklad aj na ostatnej adaptácii knihy To. Snímku Annabelle 3: Návrat prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )