Foto: MovieStillsDB.com

Potvrdil to prezident štúdia Marvel, Kevin Feige.

Ako uvádza portál Comic Book, Feige potvrdil, že diváci sa dočkajú novej premietacej verzie Endgame, ktorá by mala byť v kinách od budúceho týždňa. Okrem toho, že Endgame sa bude vysielať dlhšie, Marvel teda odmeňuje svojich fanúšikov aj zábermi navyše. Pochopiteľne to však nie je všetko len o fanúšikoch. Marvel sa snaží dostať s Endgame na vrchol box officu.

Tam sa momentálne ešte stále nachádza Cameronov Avatar, ktorý zarobil 2,788 miliardy dolárov, zatiaľ čo posledný Avengers doposiaľ zarobili “len” 2,743 miliardy. Marvel si teda potrebuje ešte nahnať okolo 40 miliónov a zdá sa, že sa mu to vďaka novým záberom aj podarí. Keďže v slovenských kinách sa už Avengeri nehrajú, môžeme predpokladať, že v našich končinách sa obohatenej verzie dočkáme až s vydaním blu-ray verzie.

Zábery navyše privítajú Spider-Mana

Obohatená verzia Avengers bude jednoznačne aj dobrým štartom do štvrtej fázy Marvel filmov, ktorá bude uvedená už začiatkom júla s filmom Spider-Man: Far From Home. V tomto filme sa Peter Parker rozhodne po udalostiach z Endgame ísť na dovolenku do Európy. Nepotrvá to však dlho, kým ho vystopuje Nick Fury a spojí ho Mysteriom, ktorého stvárni Jake Gyllenhaal.

MovieStillsDB.com

Už samotný trailer však napovedá, že Mysteriove záujmy sa od Spider-Manových líšia. Comic Book ďalej píše, že podľa Feiga má mať názov Far From Home (Ďaleko od domova) dvojitý význam. Okrem iného má však Marvel ešte jednu horúcu tému a tou je Keanu Reeves. Feige oznámil, že vyjednávanie o jeho budúcej úlohe v Marvel univerze už prebieha, no zároveň veľmi rýchlo avizoval aj to, že Reevesa oslovujú pred nakrúcaním každého filmu, no ani raz sa zatiaľ nedohodli.

comicbook.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )