Foto: IMDB (Six Entertainment)

Ľuboš Belko / / Film
Množstvo odporných filmov nedá svojim divákom po nociach spať.

Určite si aj vy spomínate na časy, kedy bolo slovo horor pre vás tabu a nič také ste vidieť nechceli. Potom sa k vám dostali Votrelec, Záhada Blair witch, Paranormal Activity či Očista a vy ste zistili, že to vlastne vôbec nie je tak zlé. Horory sú pútavé, napäté a pociťujete pri nich istý druh bezpečného adrenalínu. Potom však idete v jeden piatkový večer ku kamarátovi, o ktorom viete, že má viac než zvláštny vkus na filmy a ten vám ukáže Ľudskú stonožku.

Vaša reakcia sa môže líšiť na základe toho, aký silný máte žalúdok. Možno pochválite autorov za myšlienku, možno vyvrátite obsah žalúdka a možno zanevriete nielen na horory, ale na akúkoľvek formu pohyblivých obrázkov. Autorom tejto otrasnej trilógie, ktorá si na podiv našla množstvo fanúšikov je Tom Six. Tento chlap, ktorý vydesil a znechutil ohromné množstvo ľudí svojim odporným splatterom, teraz chystá nový titul. A ten má byť ešte horší.

Onania Club má byť podľa jeho slov, najviac politicky nekorektný a nechutný horor, aký kedy uzrel svetlo sveta. Asi vám nebude dlho trvať kým prídete na to, akou aktivitou sa zaoberá klub, ktorý si hovorí Onania Club. Okrem toho, že onánia je archaický výraz pre masturbáciu, zároveň sa používa aj ako pomenovanie sexuálnej techniky, pri ktorej muž „vytiahne,“ aby tak zabránil otehotneniu.

Výraz onánia pochádza z Biblie, kde sa muž menom Onan snaží uspieť s týmto trikom počas toho, ako má styk so ženou svojho brata. Ak aj práve tento biblický príbeh poslúžil Sixovi, ako inšpirácia pre film, zrejme sa máme na čo (ne)tešiť. Príbeh jeho filmu bude zasadený do Hollywoodu a hlavné herecké obsadenie budú tvoriť Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, a Flo Lawrence. Viac informácii o filme žiaľ zatiaľ nie je dostupných. Ak však bude Onania Club čo i len spolovice tak nechutný, ako „stonožka“, nachystajte si kýbliky a pevné nervy.

Pozri aj: Dajú vám materiál na celé hodiny premýšľania. Toto je 10 najlepších filmov o paradoxoch, ktoré vám poriadne zamotajú hlavu

ladbible.com
0
Komentovať (0)