Foto: youtube.com

Aj obyčajného muža premení na sexidol. Aspoň na internete budú naňho ženy určite letieť.

Aj mužov môže trápiť nízke sebavedomie, keď sa raz za čas kritickým okom pozrú na svoj odraz v zrkadle. Výzor síce nie je všetko, ale ak sa vo virtuálnom priestore chystáte chytiť nejakú rybu, ani vy sa pravdepodobne nevyhnete žiadosti o fotografiu. Aby ste zaujali, už sa nemusíte fotiť z desaťmetrovej vzdialenosti. Stačí vám použiť aplikáciu, ktorá z vás spraví hotového krásavca. 

Aplikácia s výstižným názvom Manly (mužný) je produkt, ktorý môže potešiť práve silnejšie pohlavie. Tento fotoeditor im pomôže zmeniť virtuálny výzor na nepoznanie. Selfie fotografiu však môžu upravovať dovtedy, kým nebudú so svojím výzorom ako tak spokojní.

Tehličky na bruchu či poriadne bicepsy

Sink or swim!😤 #mondaymotivation #motivation

A post shared by Manly – Photo Editor (@manlyapp) on


Fantázie sa medze nekladú. Ani digitálnym úpravám. Manly vám pridá svaly, bradu, odstráni tuk na bruchu či akné a pridá nejakú tú „kerku“ na rameno. Výsledok môže naozaj zaujať. Avšak s úpravami by ste to rozhodne nemali preháňať. Na jednej strane na sociálnych sieťach ide čoraz viac dopredu trend, ktorý presadzuje prirodzenosť, tzv. body-positivity, na druhej strane máme problém naozaj sa prijať, keď všade vidíme (až príliš) dokonalé zábery.

V čase, keď sa konečne začína bojovať za väčšiu prirodzenosť a ideál dokonalej krásy sa rúca, môže byť aplikácia Manly krokom späť. Na druhej strane aj muži majú to, čo ženy bežne používajú. Aplikáciu, ktorá z nich spraví iného človeka.


Aplikáciu Manly si na Slovensku môžete stiahnuť zatiaľ iba na iTunes, no snáď čoskoro bude dostupná aj na iných operačných systémoch. Vyskúšať si ju môžete zadarmo, pričom potom mesačný poplatok vás bude stáť približne 4 eurá. Za krásu na počkanie to nie je veľa. Ak si však takto digitálne upravenú fotografiu zavesíte na zoznamovaciu stránku, mali by ste byť pripravení aj na dôsledky. Inak vás tá vaša „vysnívaná“ na rande vôbec nespozná.

Pozri aj: Máte dvojníka na obraze? Táto bezplatná aplikácia vyhľadá portréty v múzeách, ktoré vyzerajú presne ako vy

independent.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)