Foto: SITA/AP

Kauza Amber Heard verzus poisťovacia spoločnosť pokračuje.

Ostro sledovaný súdny proces medzi bývalou manželskou dvojicou Amber Heard a Johnnym Deppom skončil v prospech herca. Pre Amber to okrem iného znamenalo, že svojmu exmanželovi má zaplatiť 8,3 milióna dolárov (cez 8 miliónov eur) za ohováranie. Teraz sa herečka rozhodla žalovať poisťovaciu spoločnosť a je presvedčená o tom, že túto obrovskú čiastku musí uhradiť namiesto nej, uvádza Mail Online

Článok pokračuje pod videom ↓

Ešte v lete boli medializované správy o prebiehajúcich nezhodách medzi Amber Heard a poisťovacou spoločnosťou New York Marine and General Insurance Company. V tomto prípade poisťovňa žalovala herečku, pretože nesúhlasila s tým, že má čokoľvek platiť.

Foto: SITA/AP

Amber konala úmyselne, poisťovňa sa bránila

Poisťovňa v tomto období podala žalobu na Heard kvôli zbaveniu sa povinností zaplatiť za jej obhajobu v súdnom spore, zbaveniu povinnosti zaplatenia akejkoľvek časti 15-miliónového rozsudku, a odmietnutia povinnosti platenia trovov prebiehajúceho súdneho sporu spojeného s odvolaním. Ich dôvodom bolo, že podľa súdu Amber pochybila úmyselne.

Teraz sa karta obrátila a žalobu podáva Heard.

Foto: SITA/AP

Nemajú jasno v tom, ako to teda je

Vo svojej protižalobe obviňuje spoločnosť New York Marine and General Insurance Company z porušenia zmluvy. Zároveň žiada, aby pokryla jej dlhy zo súdneho procesu.

Ako píše Mail Online, Heard tvrdí, že spomínaná poisťovacia spoločnosť musí vyrovnať 8,3 milióna dolárov, ktoré dlhuje Johnnymu Deppovi.

S poisťovňou uzavrela poistku na 1 milión dolárov (970-tisíc eur). Tá si však stojí za tým, že platiť nemusí, keďže išlo o úmyselné pochybenie zo strany Amber. Podľa herečky však dohoda bola bezpodmienečná, a tak by mala poisťovacia spoločnosť predsa len platiť.

Uložiť článok

Najnovšie články