Horský priechod Vernár je z dôvodu hustého sneženia uzatvorený pre vozidlá nad desať metrov. Na miesto sa presúvajú cestári, policajná hliadka reguluje dopravu. Informuje o tom prešovská krajská polícia na sociálnej sieti, ktorá žiada vodičov o zvýšenú opatrnosť a rešpektovanie pokynov na mieste.
správy od nás budete mať ako prví.
Vodiči by mali zvýšiť opatrnosť
Podľa informácií k 17:20 bola neprejazdná cesta II/542 v smere od Slovenskej Vsi na Maguru. Uzavretá bola pre osobnú aj nákladnú dopravu z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok.
Horský priechod Magura bol neprejazdný pre vozidlá nad 3,5 tony z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok a zhoršenej zjazdnosti vozovky. Vodičom nákladných vozidiel polícia odporúčala zvoliť si alternatívnu trasu. Ostatných vodičov upozornila na potrebu zvýšenej opatrnosti, na ceste sa nachádza sneh a ľad a je znížená viditeľnosť.
Najluxusnejší hotel pri Jadrane: Pýchu Chorvátska s 200 izbami postihol smutný koniec, ruský boháč ho kúpil za lacno
Jej rodina žila od výplaty k výplate, Zendaya je dnes milionárkou. Z hanblivého dieťaťa sa stala ikona
Tajný bankrot Československa: Ľudia v roku 1953 museli odovzdať svoje peniaze, štát ich okradol, dostali ruské nepodarky
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
Slovák premenil odpad z vinárne na revolučný výživový doplnok: Regeneruje bunky už za 7 minút, užívajú ho aj top športovci
Politológ Štefančík v 1 na 1: Ak bude vládnuť opozícia, dávam im maximálne dva roky. Ukazujú, že nie sú pripravení na vládnutie













Nahlásiť chybu v článku