Jej názory majú hlavu aj pätu, často ukazuje svoju racionálnu stránku a stojí nohami na zemi. Málokto by preto čakal, že bude niekedy potrebovať psychológa. V dnešnom svete to však nie je nič nezvyčajné, čoraz viac známych osobností, ale i bežných ľudí sa obracia na pomoc odborníka, vďaka ktorému zvládajú každodenné starosti lepšie.
Aj mamičke adoptívneho synčeka Maxíka záleží na svojom duševnom zdraví a zachovaní pohody. Adela Vinczeová patrí medzi výrazné osobnosti, ktoré sú často na očiach verejnosti. Hoci v súčasnosti sa viac stiahla do úzadia a venuje sa Maxíkovi a šou Trochu inak s Adelou, keď sa pravidelne objavovala na televíznych obrazovkách, mala šialené pracovné tempo. Všetko to ustáť, plus tlak zo strany tvorcov relácií, vie na človeku zanechať stopy. Adela už spomínala terapie, na ktoré chodievala a v podcaste Zdravá krajina prezradila o nich viac.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Klasická terapeutka jej nevyhovovala
Ako známa moderátorka uviedla, chodievala ku terapeutke do Banskej Bystrice, ktorá jej sadla. Aj keď dnes je s ňou v kontakte len občas, pochvaľuje si ju a zároveň vyšla s pravdou von, že robí etikoterapiu. Táto liečebná metóda jej vyhovovala. „Ako som emocionálny typ, tak mi to ide aj cez racio. Musím mať veci aj pochopené, aby sa mi uľavilo,“ dodala Adela, ktorej nestačí, keď si pustí peknú pesničku alebo si ide zašportovať. Sama dobre vie, že treba vyriešiť podstatu.
„Predtým som chodila ku klasickej terapeutke, ktorá bola dokonca veľmi odporúčaná v Bratislave. Vždy som sa vyrozprávala, bolo mi chvíľu lepšie a potom sa ten môj stav vrátil,“ priznala moderátorka, ktorá čelila vnútornej nepohode a tá sa jej prejavovala až v žalúdku. A aj keď ju spomínaná terapeutka zbavila bolesti, ktorá prešla, podstata ostala a nebola vyliečená.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Jedného dňa sa však dostala k odborníčke v Banskej Bystrici. V pamäti jej utkvelo prvé sedenie, na ktorom nechýbal plač. „Odvtedy som tam už neplakala. Nechala ma vyplakať, vysťažovať sa, poukazovala som prstom na kadekoho a potom povedala: No dobre a teraz poďme k vášmu vzťahu s vami,“ prezradila manželka Viktora Vinczeho.
Čo odhalila vďaka terapii?
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus
Najobávanejšia žena histórie: Kráľovnej Boudici sa báli aj Rimania, jej besné plienenie prirovnávajú ku skaze Pompejí
Žena napísala odkaz a pred rokmi sa vyparila: Má zvláštnu poruchu pamäti, rodina po nej pátrala už dvakrát
Slovákov straší fenomén pracujúcej chudoby. Nemecké platy podľa analytika môžeme mať, zmeniť sa musí zásadná vec
Nastúpili do lietadla, po chvíli boli mŕtvi. Letecká katastrofa tímu Manchester United patrí medzi najhoršie v histórii
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj









Nahlásiť chybu v článku