Poslanec košického Starého Mesta Michal Djordjevič si už v minulosti narobil problémy, keď sa na verejnosti správal pod vplyvom alkoholu nevhodne. Vymočil sa na ulici a obťažoval okoloidúcu ženu. Svojho postu sa ale vzdať odmietol. Dokonca neoficiálne ohlásil kandidatúru na post primátora Košíc. Teraz jeho dcéru museli ratovať policajti.
Ako informuje web Korzár, na Tatranskej ulici v Košiciach museli v sobotu večer zasahovať policajti špecializovaného útvaru. Vo večerných hodinách polícia na linke tiesňového volania prijala oznámenie, že v jednom z bytov sa nachádza muž a dieťa, ktoré je v ohrození zdravia a života. Na miesto musel byť privolaný aj policajný vyjednávač. Policajti po príchode na miesto činu muža za použitia hrubej sily spacifikovali, odovzdali ho do starostlivosti zdravotníkov a dieťa odovzdali matke. Muž mal počas zásahu zaspať.
Vyhrážal sa skokom z okna
Byt má podľa informácií Korzára patriť poslancovi Michalovi Djordjevičovi. Poslanec mal byť pod vplyvom alkoholu a v prítomnosti svojej dcéry sa mal s nožom v ruke vyhrážať svojmu otcovi. Dievčatku sa podarilo mamu kontaktovať prostredníctvom videohovoru. Prosila ju, aby ju zachránila. Otec dievčatka sa vyhrážal skokom z okna a následne hovor ukončil. Z balkóna vyhadzoval hračky svojej dcérky.
Poslanec bol po zásahu pravdepodobne hospitalizovaný na psychiatrickom oddelení Univerzitnej nemocnici na Triede SNP.
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom










Nahlásiť chybu v článku