Jedna z najväčších hviezd futbalového klubu FC Barcelona zažila mimoriadne stresujúcu noc. Pierra-Emericka Aubameyanga totiž okolo jednej hodiny brutálne prepadli zlodeji, píše španielsky denník El Pais.
Futbalové útočníka prepadli zlodeji v jeho vlastnom dome v barcelonskej štvrti Castelldefels. Gabončanovi a jeho manželke sa štyria maskovaní muži vyhrážali strelnými zbraňami a železnými tyčami. Podľa vyjadrení polície ho dokonca zbili.
Chceli šperky
Páchatelia boli veľmi dobre informovaní a od od začiatku chceli kombináciu k trezoru, kde si pár schovával svoje vzácne šperky. Zlodeji sa do domu dostali pravdepodobne cez záhradu a utiekli na bielom Audi A3. Incident už potvrdil aj samotný klub. Hráč a jeho manželka sú údajne v poriadku a vypovedali na polícii. Tá momentálne zhromažďuje dôkazy a po zlodejoch je vyhlásené pátranie.
V Španielsku vykrádajú domy futbalistov pomerne často, ale väčšinou počas zápasov, keď v nich hráči ani ich rodiny nie sú. V minulosti boli obeťami krádeží aj Casemiro, Álvaro Morata, Gerard Piqué, Samuel Umtiti, Jordi Alba alebo bývalý tréner Realu Madrid Zinedine Zidane.
K nešťastnej udalosti došlo iba niekoľko hodín po zápase, v ktorom domáca Barcelona porazila Real Valladolid vysoko 4:0. Pierre-Emerick Aubameyang však do tohto zápasu nezasiahol, keďže má na svojom poste obrovskú konkurenciu v podobe Poliaka Roberta Lewandowskeho. Práve z tohto dôvodu je Gabončan v posledných týždňoch spájaný s prestupom do Chelsea či Manchestru United.
Navštívili sme mimoriadne významné miesto na Slovensku celkom zadarmo: Pravdepodobne ste o ňom nepočuli
Beáta Jurík z PS: Fico poslal Putinovi vianočný darček. V stanovisku Slovenska chýba zmienka o územnej celistvosti Ukrajiny
Navštívili sme tradičné dedinské vianočné trhy aj so zabíjačkou. Stretli sme známych z detstva a ochutnali špeciality
Analytička Lauková o energopomoci: Dostane ju človek, ktorému zvýšili plat, dôchodcovia môžu mať problém
Miška a Denis zo Sexuálnej výchovy: Klitoris je oveľa väčší, ako si ľudia myslia. Toto urobte po každom pohlavnom styku
Ešte ho ani neotvorili, už nahnevali vodičov: Za tunelom Višňové nastáva zmena, mnohí vodiči majú hlavu v smútku
Bola vysušená 5 rokov doma v garáži a jej rodina si to nevšimla: Záhada úmrtia mladej ženy vám nedá spávať
Už malý detail vie ušetriť desiatky eur, takto si nastavte radiátory. Odborníci upozorňujú, čo je doma najväčší problém
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami








Nahlásiť chybu v článku