Pixabay

Pamätáte sa ešte na svoje prvé rande? Spomínate si aj na to ako ste premýšľali nad tým, kam svojho partnera vezmete aby bol spokojný a rande sa mu páčilo? V dnešnej dobe je spôsobov ako stráviť spoločný čas neúrekom. My však prinášame spôsoby, ktoré sú tak trochu iné.

Samozrejme svojho partnera môžete vziať do kina či na večeru, ale čo tak vyskúšať niečo nové, na čo nikdy nezabudne? Výber miesta na ktorom chcete tráviť spoločný čas o vás a vašej osobnosti prezradí veľa. Ak chcete aby rande nebolo len jedno, popremýšľajte nad tým čo má dotyčná osoba rada a prekvapte ju niečím netypickým. My vám prinášame 23 nápadov, s ktorými jednoznačne zabodujete.

Škola varenia alebo pečenia

V súčasnosti sa na Slovensku nachádza niekoľko takýchto škôl, ktoré ponúkajú kurzy varenia alebo pečenia. Stačí preklikať pár stránok.

pixabay

Jedinečný bar

Vezmite svoju polovičku do netypického baru, ktorý ju očarí svojou atmosférou. Existuje mnoho výnimočných podnikov, v ktorých sa iste budete cítiť príjemne a pohárik dobrého drinku určite padne vhod. S alkoholom to však nepreháňajte.

pixabay

Dobrovoľníctvo

Ak sa pohybujete v tejto oblasti nemusíte nič skrývať, práve naopak. Ukážte svojej polovičke o čo sa zaujímate a vezmite ju napríklad na spoločnú dobrovoľnícku akciu. Preukážete tak svoju osobnosť a zapôsobíte najmä tým, ako dokážete pomáhať iným.

pexels

Vínna prehliadka

V prostredí krásnej prírody a voňavých viníc sa musia prelomiť ľady.

pixabay

Zvierací útulok

Jedinečný spôsob ako zapôsobiť na ženské srdce je zvierací útulok. Samozrejme tento druh zábavy by mal zaujímať aj vás. V mnohých útulkoch je možnosť adoptovania si zvieratka, ktoré bolo odvrhnuté a tak sa môže stať že domov budete odchádzať s novým domácim miláčikom.

pixabay

Darujte veci

Tento spôsob je naozaj nekonvenčný. Strávte s vašou polovičkou nejaký čas preberaním starých nepotrebných vecí, ktoré môžete darovať ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

pixabay

Karaoke

Na tomto rande sa iste nebudete nudiť. Zistite však či vaša polovička nie je príliš hanblivá, inak ju tento spôsob zábavy môže odradiť.

pexels

Noc duchov

Pre odvážlivcov rande ako stvorené. Niektoré mestá ponúkajú jedinečnú príležitosť ako nahliadnuť do neprebádaných kútov mesta v spoločnosti rôznych efektov, ktoré dotvárajú atmosféru.

pixabay

Predčítavanie kníh

V niektorých kníhkupectvách alebo knižniciach sa počas týždňa konajú besedy na ktorých sa predčítava kniha, o ktorej sa následne debatuje. Príjemná atmosféra a nové pohľady a názory na svet môžu pôsobiť naozaj pozitívne.

pexels

Kvíz

Pub kvízy sa organizujú približne raz alebo dvakrát mesačne. V puboch sa stretávajú rôzne tímy, ktoré odpovedajú na otázky z rôznych oblastí a verte mi, je to naozaj zábava. Kto zvíťazí vyhráva nejakú odmenu, najčastejšie pitie pre všetkých členov tímu.

pixabay

Spoločenské hry

V niektorých podnikoch je možnosť zahrať si spoločenské hry pri šálke dobrého čaju. Vrátite sa tak do detských čias a určite sa spoločne zabavíte.

pexels

Túra

Slovensko je jedinečné svojou krásnou prírodou, tak prečo nespojiť príjemné s užitočným? Zoberte svoju polovičku na príjemnú túru niekam do hôr. Okolitá príroda a výhľady dotvárajú atmosféru a okrem toho prospejete svojmu zdraviu. Preukážete že nie ste doma sed, čo niektoré ženy odrádza.

pixabay

Interaktívne hry

Zapojiť sa do hry a byť jej súčasťou sa dá mnohými spôsobmi. Jedným z nich je napríklad izba, v ktorej musíte plniť niekoľko prekážok aby ste sa z nej dostali.

pixabay

Trampolíny

Navštívte trampolínový park v ktorom sa môžete vyšantiť do sýta a zažiť nezabudnuteľný zážitok. Budete plný energie a to pôsobí skutočne dobre.

pixabay

Zaujímavé múzeum

Umenie sa dá prejaviť miliónmi spôsobov. Vyberte taký, ktorý zaujme aj vás a navštívte zaujímavú galériu alebo múzeum, v ktorom objavíte mnoho zaujímavých vecí.

pixabay

Blší trh

Na takomto mieste môžete objaviť mnoho krásnych a užitočných vecí za pár eur. Okrem iného spolu strávite príjemnú prechádzku, pretože tieto trhy sa konajú na jar alebo v lete, kedy je počasie veľmi príjemné.

pixabay

Sezónne rande

Počas roka sa koná niekoľko sezónnych akcií ako napríklad vyrezávanie alebo výstava tekvíc, letné festivaly alebo jarmoky, na ktorých môžete stráviť príjemné chvíle. Veľmi romantickým rande môže byť noc svetla, ktorá sa koná raz ročne a vždy prináša krásny zážitok.

pixabay

Puzzle

Skvelý spôsob ako sa odreagovať od každodenných aktivít. Okrem toho puzzle podporuje myslenie a môžete sa pri nich výborne zabaviť.

pexels

Veštenie

Ďalší naozaj netradičný spôsob rande, ale poznáte to: proti gustu žiaden dišputát. Čo dodať?

pixabay

Golf

Príjemne strávené popoludnie pri športovej aktivite ako je golf a ukončenie tohto dňa skvelou večerou. Samozrejme môžete vyskúšať aj inú aktivitu ako napríklad motokáry alebo squash.

pixabay

Samozber ovocia

Okrem toho že si pre seba nazbierate akékoľvek chutné a zdravé ovocie, strávite tento deň v krásnej prírode. K tomu nepochybne patrí príjemný piknik, na ktorom si vlastnoručne nazbierané ovocie vychutnáte.

pixabay

Umenie

Existuje niekoľko miest, na ktorých môžete prejaviť čo je vo vás a namaľovať akýkoľvek obraz či niečo vymodelovať. Aj keď v tom nie ste najlepší, zapôsobíte svojou snahou.

pixabay

Bowling

Dnes sa bowlingová dráha nachádza snáď v každom meste, takže o zábavu máte postarané.

pixabay

Existuje nespočetne veľa spôsobov ako stráviť vaše prvé rande. Nebojte sa zapojiť svoju fantáziu a jednoznačne zaujmete.

Pozri aj: Joe Choi uskutočnil na Facebooku nevídaný experiment, vymazal si 564 priateľov. Výsledok by mal poznať každý z vás

interez.sk (Hana Dovcová), thisisinsider.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )