Foto: Instagram (adele), Twitter (lorde)

/ 245 / brooklynskyfrajer
Na pohľad sa zdá, akoby celebrity, ktoré excelujú na pódiách a pred kamerou boli dokonalé. Možno sú nejakí nadľudia.

A možno ani nie a celé ich tajomstvo tkvie v mejkape. A nechápte to zle, netvrdíme, že nemajú svoje prirodzené čaro a krásu. Avšak po istej vrstve tohto zázračného elixíru mladosti, ktorý zakúpite v každej drogérii, sú hneď veci o čosi skreslenejšie. A mejkapu nemusí byť ani veľa. Stačí to s ním vedieť. Keď sa pozriete na hviezdy ako Drew Barrymore či Liv Tyler, bude vám hneď jasné, že sú s mejkapom veľmi dobré kamarátky.

Niekedy sa už aj celebrity unavia z toho, aby boli non-stop dokonalé a žili podľa očakávania druhých. Niekedy by aj oni chceli byť bežnými ľuďmi a zažiť celkom obyčajný a nudný deň. Pozrite sa na svoje obľúbené hviezdy, ako vyzerajú keď sa nemusia na nič hrať.

Lorde

Björk

?EYJAFJALLAJÖKULL? #björk #nattura #hikeoclock

A post shared by Björk (@bjork) on

Emilia Clarke

Liv Tyler

Sunday morning snuggles with my baby girl. So grateful for this precious gift.

A post shared by Liv Tyler (@misslivalittle) on

Lady Gaga

Gal Gadot

Reese Whiterspoon

My new bf ❤️?

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Jennifer Aniston

Best #friends #no makeup #girl-time ?

A post shared by C H R I S M C M I L L A N (@mrchrismcmillan) on

Shakira

Birthday bun / Una ducha y a celebrar mi cumple! Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Zooey Deschanel

Drew Barrymore

#Christmas2016 #sweatitout

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Cameron Diaz

Alicia Keys

Sweet dreams till sunbeams find you Sweet dreams that leave all worries behind you ~Gustav Gerson Kahn

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Emma Watson

@oursharedshelf's March & April book is #WomenWhoRunWiththeWolves by Clarissa Pinkola Estes ?

A post shared by Emma Watson (@emmawatson) on

Milla Jovovich

Sophie Turner

Eva Longoria

Good morning #CorpusChristi!! I'm so happy to be here! #NoFilter #JustWokeUp #SparklingCityByTheSea

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Anne Hathaway

I've got something like diaper rash on my chin and pantyhose on my head #glamour #werk

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Ellen Degeneres

#Saturday selfie

A post shared by Portia de Rossi (@portiaderossi) on

Halle Berry

That's a wrap. No that's literally a wrap. ?

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Adele

A post shared by Adele (@adele) on

Ellen Page

??????

A post shared by @ellenpage on

Gwyneth Paltrow

#nomakeup for my 44th birthday, embracing my past and future. Thank you for the instalove #goopgoesmakeupfree @goop

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Blake Lively

Olivia Wilde

Salma Hayek



Pozri aj: Umývanie vlasov pred spaním či kýchanie po líčení. 18 každodenných vecí, ktoré pochopia iba ženy

boredpanda.com


Komentovať (0)