Foto: Instagram.com

Ženský svet je omnoho komplikovanejší ako ten mužský. Všetky situácie, s ktorými sa musia ženy vysporiadať a ťažkosti, ktorým musia čeliť sú niekedy pre opačné pohlavie ťažko pochopiteľné, a preto tieto situácie nemusia vôbec pochopiť.

Situácie, do ktorých sa ženy dostávajú sú niekedy až bizar a vtipné, no niet sa ani čomu čudovať. Výber správnych riflí či boľavé nohy od nepohodlných topánok sú každodennými strasťami, ktoré mnohé ženy berú už ako samozrejmosť.  

 

Perfektné rifle

Nájsť perfektné rifle je niekedy ťažšie, ako odbehnúť maratón. Jedny nemusia dobre sedieť na stehnách, druhé sú príliš voľné a ďalšie príliš úzke. Keď sa už konečne zdá, že ste si niečo vybrali, majú predsa len jednu menšiu chybičku, ktorá to celé pokazí a vaše hľadanie sa môže začať odznova.

Diery na nevhodných miestach

Keď už konečne nájdete svoje perfektné rifle, ktoré spĺňali úplne všetky vaše požiadavky, príde deň, kedy sa začnú nepekne trhať alebo drať. Najčastejšie to býva medzi nohami, kde sa stehná šúchajú o seba, a práve kvôli tomu je látka stále tenšia, až kým sa úplne neroztrhá. Maratón nakupovania tých najlepších nohavíc sa teda môže začať odznova.

Umývanie vlasov pred spaním

Celý deň nie je čas na to, aby ste si umyli vlasy, a preto to odkladáte až na večer. Lenže večer je už každý unavený, a tak namiesto toho, aby ste si vlasy vysušili, jednoducho si idete ľahnúť s mokrými vlasmi. Ten výbuch, ktorý ráno zažívate, pozná asi každá žena.

Nepohodlné topánky

pinimg.com

Stačí jeden deň v lodičkách na vysokom opätku alebo nepohodlných topánkach, ktoré ste na nohách nemali už dávno a ďalších minimálne päť dní sa musíte spoliehať na žabky kvôli otlakom a odreninám. V takýchto prípadoch nepomáha ani náplasť.

Slnečné okuliare vo vlasoch

instagram

Vec, ktorá sa nestala asi nikdy žiadnemu mužovi na planéte. Stačí si dať na pár minút slnečné okuliare do vlasov, aby vám nezavadzali v rukách a odrazu sú do nich tak zamotané, že ich vyťahujete aspoň polhodinu.

Odtlačok gumičky na ruke

upsocl.com

Gumičky sa vždy strácajú jedna radosť, a tak pre istotu ich nosíte najradšej na zápästí? Určite máte večer samé zo seba radosť, keď vidíte ten odtlačok.

Do postele s mejkapom

When you go to sleep and your face ends up on the pillow #girlproblems #struggle #tbh

A post shared by Graciela Alvarado (@grac333y) on

Nájsť silu a ísť sa odlíčiť po dlhej noci je niekedy naozaj ťažšie, ako ste si pri nanášaní mejkapu niekoľko hodín predtým, mysleli. Ak ste sa rozhodli ísť si ľahnúť bez odlíčenia do postele, nie vždy to je dobrý nápad.

Rozbitý púder

Nie je asi nič horšie, ako pri hodení kabelky na zem počuť nepríjemné puknutie. Nemáme teraz na mysli rozbitý displej na mobile, ale púder, ktorý sa rozbil na úplne malé čiastočky.

Silný vietor

Ráno sa pekne nalíčite, dáte si na ústa rúž či lesk na pery, no len čo vyjdete von, máte z celého mejkapu jednu machuľu. Vietor je veľkým nepriateľom všetkých žien s dlhými vlasmi.

Vrkoč po celý deň

aftonbladet-cdn.se

Vrkoč je jedným z najpraktickejších účesov, ktoré ženy môžu nosiť. Vlasy nikam nepadajú, nezavadzajú a vy tak môžete robiť úplne všetko, čo potrebujete. Nevýhodou je len potom bolesť vlasov, alebo presnejšie korienkov vlasov a hlavy, keď si ho dáte dolu.

Natrhnutá gumička

Nielen, že sa gumičky strácajú. Ony sa aj veľmi radi trhajú! A to najmä v tých najneočakávanejších situáciách, pri ktorých ich naozaj veľmi potrebujete.

Špinavá kozmetická taštička

Eyeshadow explosion !!!! EVERYTHING is purple . Damn! #purple #makeup #makeupmess #makeupspill

A post shared by Talli Lyndsey (@talli_lyndsey) on

Nosíte so sebou menšie kozmetické taštičky, v ktorých sa nachádzajú tie najpotrebnejšie veci? Po pár dňoch ju máte určite zašpinenú od mejkapu alebo očných tieňov.

Vlasy úplne všade

quickmeme.com

Toto poznajú najmä ženy, ktoré majú dlhé vlasy. Stopu po nich nájdete naozaj úplne všade. Či už na zemi, na oblečení alebo dokonca v jedle.

Dlhé nechty

twitter.com

Síce dlhé nechty sú pekné a ženské, niekedy sú veľmi nepraktické a musíte si zavolať niekoho na pomoc.

Odtlačený rúž

The moment you realize you're turning into your Mom. #lipstickoncup #gross #loveyoumom

A post shared by RichelleFredson (@richellefredson) on

Mnohé ženy nedajú dopustiť na rúže, ktorými perfektne zvýraznia svoje pery. Nevýhodou je, že pri pití či jedení nechávajú odtlačky úplne všade.

Kýchanie po líčení

pinterest.com

Poznáte ten moment, keď si spravíte perfektnú očnú linku alebo si nanesiete špirálu a chce sa vám kýchnuť? Čierne odtlačky vašich mihalníc máte tak úplne všade.

Nakupovanie rúžov v drogérii

Pri nakupovaní rúžov sa určite vaša ruka nezaobíde bez menšieho testovania farieb.

 Vyzlečenie podprsenky

Happy mothafuckin Friday!!! #tgif #happyfriday #braoff #wherethehennyat #turnup #fridaysbelike

A post shared by Abigail (@a_b_b_y_l) on

Asi neexistuje lepší pocit, ako si dať po celom dni podprsenku dolu.

Pozri aj: 10+ bolestivo-vtipných príbehov o menštruácii, ktoré pochopia najmä ženy

brightside.me
Uložiť článok

Najnovšie články