Je zima, vonku čoraz chladnejšie. Vlasy znášajú chlad po svojom a takisto ich zaťažuje nosenie čiapky. Chvíľu takéto obdobie ale ešte potrvá… Preto by...

Je zima, vonku čoraz chladnejšie. Vlasy znášajú chlad po svojom a takisto ich zaťažuje nosenie čiapky. Chvíľu takéto obdobie ale ešte potrvá… Preto by sa každý jeden človek s dlhšími vlasmi mal zamyslieť nad tým, ako im ten čas spríjemní. Vlastne aj sebe. Suché, lámavé, krehké a často vypadávajúce vlasy nemá rád nikto. Vedeli ste, že máte doma kopec vecí, ktoré môžete pokojne použiť na vlasy a takto ich potešiť? A hlavne bez chémie. Vyskúšajte tieto skvelé triky!

zdrave vlasy1
foodchannel.com

Pre lesk vlasov je najvhodnejšie vajíčko. Stačí vajcia jemne rozšľahať a použiť namiesto šampónu a použitie opakovať v približne 2-týždňových intervaloch. Zanechá vaše vlasy čisté, hebké a hlavne lesklé.

zdrave vlasy2
pinimg.com

Ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie, skúste do „vajíčkového šampónu“ pridať trocha olivového oleja a medu. Tentokrát ale použite len vaječný bielok, pridajte čajovú lyžičku olivového oleja a medu. Zmes nechajte na vlasoch pôsobiť aspoň 20 minút a opláchnite chladnou vodou.

zdrave vlasy3
4thstpromenade.ca

Nie, víno nie je len na pitie. Skúste si po umytí vlasov opláchnuť ich ešte červeným vínom a uvidíte ten rozdiel. A popri tom si samozrejme môžete trocha naliať aj do pohára.

zdrave vlasy4
stylevitae.com

Za pokus rozhodne stojí osviežiť si vlasy aj pivom. Dôležité ale je, aby pivo nebolo studené, ale trocha teplejšie a použili ho po umytí vlasov. Nechajte pôsobiť a až neskôr opláchnite studenou vodou.

zdrave vlasy5
confessionsofacosmetologist.com

O tom, aký je olivový olej skvelý, vám snáď nemusíme hovoriť nič. Skúste aspoň hodinový zábal s olivovým olejom a následne si vlasy umyte jemným šampónom. Zanechá vaše vlasy jemné  úžasne hodvábne.