Foto: TASR - Jakub Kotian

Šéf SNS zverejnil nový termín zametania.

Andrej Danko mal 6. apríla zametať ulice v bratislavskej Dúbravke. Prisľúbil to potom, ako „zrámoval“ semafor a z miesta nehody ušiel. Nakoniec však podľa bratislavských novín z jeho brigády nebude nič.

Predseda SNS však prezradil nový termín. Zametanie presunul na 26. apríla od 9:00.

Termín sa posúva kvôli voľbám

Ako píšu Bratislavské noviny, tento termín a čas potvrdil aj starosta mestskej časti Martin Zaťovič. V Dúbravke budú podľa neho až dve brigády ku Dňu Zeme. Jedna prebehne 22. apríla a ďalšia, ktorej iniciátorom má byť práve Danko, 26. apríla.

Zmenu termínu potvrdil aj samotný šéf národniarov. „Vzhľadom na to, že sú zajtra prezidentské voľby, rozhodol som sa termín upratovania Dúbravky zmeniť,“ napísal na facebook.

Dodal tiež, že po dohode so starostom Zaťovičom sa upratovanie uskutoční v daný dátum z dôvodu osláv Dňa Zeme.

K jeho plánom sa pod príspevkom okamžite strhla diskusia. „Ty šibal jeden… My vieme, že upratovanie chceš ututlať ako záznam búračky do semafóru. Prípadne posúvať termín, ako minister posúva zverejnenie videa. Či čakáš na amnestiu od Pelleho?“ napísal jeden z komentujúcich.

Iní zas Danka chválili za jeho snahu prispieť k čistejšej planéte. „Nech sa darí a nech toho upracete čo najviac,“ odkázal ďalší.

Uložiť článok

Najnovšie články