Nevšedná americko-slovenská kapela má pripravené viaceré novinky a vyráža na turné. Pod taktovkou sympatického Afroameričana Jeffa sa v ich hudbe spájajú prvky funku, hip-hopu, popu, blues...

Nevšedná americko-slovenská kapela má pripravené viaceré novinky a vyráža na turné. Pod taktovkou sympatického Afroameričana Jeffa sa v ich hudbe spájajú prvky funku, hip-hopu, popu, blues aj alternatívneho rocku. Minulý rok  kapela  zažiarila so skladbou „Wake up“, ktorá strávila niekoľko týždňov v rebríčku nahrávok slovenských autorov zvanom Demovnica_FM.  

the-raw-bishops

Nedávno sa tiež vďaka tomuto počinu dostali na longlist ankety Radiohead_Awards v kategórii „Objav roka“. Práve teraz sa rozhodli vydať nový singel s klipom k pripravovanému albumu. Novinka s názvom „Shout“ je pozitívna a svieža skladba, ktorá kapelu ukazuje v úplne inom svetle ako predchádzajúci singel „Wake up“.  O svojom rozmanitom repertoári vás presvedčia aj na plánovanom turné s názvom Shout Tour 2015. Turné už absolvujú s novým bubeníkom a môžete sa tešiť aj na nový koncertný program. Navnadili sme Vás? Príďte uhasiť zvedavosť na ich najbližšie koncerty.

5.5.2015 – Majáles, Nitra

6.5.2015 – Majáles, Žilina

7.5.2015 – Majáles, Banská Bystrica

21.5.2015 – Re:fresh club, Bratislava

[youtube bKMZnL1yvi8 720 410]