foto: Twitter

Hlúposť tejto ženy nepozná hranice. O živote a smrti svojho nenarodeného dieťaťa nechala rozhodovať Twitter.

Keď niekto nevie čo od dobroty, urobí všetko, aby pritiahol na seba pozornosť. Ak nie ste (pseudo)celebrita, a nevynikáte ani intelektom, musíte poriadne šokovať, aby ste sa aspoň na chvíľu vymanili z mora virtuálnej anonymity. Plastika? To tu už bolo! Sex so známou osobnosťou? Aj to sme už mali. Pikantné podrobnosti zo sexuálneho života? Nuda, čistá nuda! Preto tehotná žena dala virtuálnemu svetu ultimátum. Ak sa jej status nebude zdieľať aspoň 4-tisíckrát, pôjde na potrat!

Veru, nedočkala sa pozitívnych komentárov. Všetci si myslia, že je totálna krava. No užívateľom Twitteru nie je ľahostajný život nenarodeného dieťaťa. Možno aj preto sa predsa len rozhodli zdieľať chorý status užívateľky. I keď im to prišlo zvrátené, boja sa toho, že by táto ženská predsa len mohla svoju voľbu vyplniť.

„Štvrtý mesiac tehotenstva. Mám viac ako 4-tisíc zdieľaní. Nejdem na potrat,“ napísala vo svojom Twitteri. Ktovie, čo jej raz na to povie jej dieťa, keď sa raz dozvie, že o jeho živote a smrti rozhodol internet.

Príbeh má však pokračovanie. K celému incidentu sa vyjadril aj otec dieťaťa, ktorý sa o tehotenstve svojej bývalej partnerky dozvedel práve prostredníctvom Twitteru. „Miesto toho, aby si mi dala vedieť, že si tehotná, dávaš na internet takéto sprostosti?“ Táto rozhnevaná reakcia otca nenarodeného dieťaťa hovorí za všetko.

Užívateľku, ktorá spustila svojím konaním lavínu pobúrených reakcií, to však nevyviedlo z miery. „Je mi ľúto, že si sa to dozvedel práve takto.“ A potom už nasledovalo pranie špinavej bielizne cez internet. Tehotná žena tvrdí, že si od bývalého partnera pýtala peniaze práve na potrat, no ten si ju radšej zablokoval na sociálnych sieťach. A niet sa čomu čudovať, takú ženu je radosť mať. King Nathan VI sa vyjadril, že nemala peniaze na vstupenku  skupiny Lil’ Pump, tak všetkým povedala, že jej partner zomrel a nakoniec predala jeho milovaného psa. No nezabili by ste ju?

Jej profil je jedno veľké divadlo

Kontroverzný status bol celkovo zdieľaný viac než 11-tisíc krát. Niektorí si myslia, že táto mladá žena si len vystrelila z virtuálneho sveta a v skutočnosti ide o veľmi nepodarený vtip. Ak je to však pravda, tak to dieťa sa má na čo tešiť. Otázne je, aká mama bude z tejto ženy. Dieťa pri nej nebude mať asi na ružiach ustlané. Ako to, že mnohé ženy, ktoré by si naozaj zaslúžili mať dieťa, ostávajú bezdetné? A tie, ktoré by rozhodne nemali ďalej rozširovať svoje gény hlúposti, sa stávajú matkami. O tom však môžeme len polemizovať.

Pozri aj: Opačná strana dokonalých fotografií na Instagrame. Ľudia zdieľajú fotografie, na ktorých sú chlapi nútení fotiť svoje priateľky

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)