Foto: Interez.sk (Jakub Baláž)

Action pokračuje v expanzii a chystá sa otvárať nové prevádzky.

Superlacný reťazec Action, ktorý prednedávnom svojimi cenami pobláznil Slovákov, sa podľa pracovnej ponuky na portáli Profesia chystá otvárať ďalšiu predajňu na Slovensku. So správou prišiel Refresher.

Nové prevádzky

Action má u nás momentálne tri prevádzky. Dve sú v Bratislave a jedna vo Zvolene. Už onedlho by však mala jedna pribudnúť v Topoľčanoch a podľa najnovších informácií plánuje predajca expandovať aj na južné Slovensko, konkrétne do Rimavskej Soboty.

Prezrádza to pracovná ponuka, zverejnená na známom portáli Profesia, kde tento holandský diskont hľadá manažment predajne práve do mesta na juhu stredného Slovenska, ktoré je známe dlhodobo najvyššou nezamestnanosťou. Firma v inzeráte ponúka mnohé benefity a nástupný plat od 1250 eur v hrubom. To, kedy by mala byť táto prevádzka otvorená, ešte nie známe.

„Prvé tri predajne Action na Slovensku sú veľmi úspešné, preto pokračujeme v plánovanej expanzii naprieč krajinou. V nasledujúcich mesiacoch otvoríme obchody v ďalších mestách, vrátane Topoľčian. O presnom dátume budeme s predstihom informovať,“ povedal Peter Juliš, generálny riaditeľ spoločnosti Action pre Českú republiku a Slovensko, vo svojom aprílovom vyjadrení.

Uložiť článok

Najnovšie články