Zábery zo snímky Hot Take: The Depp/Heard Trial Foto: Tubi

Prešlo iba niekoľko mesiacov a celovečerný hraný film o súde, ktorý obletel svet, je tu.

Súdny proces medzi Amber Heard a Johnnym Deppom sledoval celý svet. Stal sa témou vášnivých diskusií a na internete šialene virálnym. Preto sa dalo očakávať a bolo iba otázkou času, kým ožije aj na obrazovkách v podobe filmu. Teraz sa tento scenár stal realitou a je vonku trailer na snímku s názvom Hot Take: The Depp/Heard Trial, uvádza Unilad. S istotou o ňom môžeme povedať jedno – poriadne vás zaskočí. 

Článok pokračuje pod videom ↓

O ostro sledovanom súdnom procese už vzniklo viacero dokumentov, ktoré ukazovali priamo Amber Heard a Johnnyho Deppa. V tomto prípade ale prichádza hraný film.

Do jeho hlavných úloh boli obsadení Mark Hapka ako Johnny Depp a Megan Davis, ktorá stvárnila Amber Heard. Táto herecká dvojica našla odvahu stvárniť známe hollywoodske tváre a ako to dopadlo, posúďte sami podľa traileru.

Divní Johnny Depp a zvláštna Amber Heard

Dramatická hudba v traileri sľubuje priniesť napínavé momenty, aj keď Johnny Depp s prehnaným žutím žuvačky pôsobí skôr komicky.

Snímka prichádza pod taktovkou streamovacej služby Tubi a za jej vznikom stojí nezávislé štúdio MarVista Entertainment. Ako uvádza oficiálny text distribútora, je založená na kontroverznom procese za ohováranie, ktorý otriasol svetom. A ukážka sľubuje dokonca aj vášnivé scény!

Ľudia nešetria kritikou, aj sa zabávajú

Po zhliadnutí krátkej ukážky sa ľudia rozhodli podeliť so svojimi dojmami v komentároch.

„Hovorte si o tom, čo chcete, ale ten chlap vystihol Johnnyho hlas,“ napísal jeden. Ďalšie reakcie sa ale niesli v podstatne negatívnejšej tónine.

„Tento proces má sotva pol roka a už je na svete celovečerný film,“ uviedol ďalší. Nechýbala ani reakcia, v ktorej užívateľ zhodnotil, že sa tvorcovia asi snažili nájsť hercov, ktorí vlastne vôbec nevyzerajú ako Amber a Johnny.

Podľa niektorých je film zbytočný

Niektorí vyčítali aj fakt, že si ľudia mohli a môžu pozrieť zábery zo skutočného súdneho procesu. Napriek tomu ubehlo iba niekoľko mesiacov a je tu dráma, ktorá ukazuje v podstate to isté.

Ale nechýbali ani zábavné reakcie. Jedna z komentujúcich uviedla, že sa už teší, ako uvidí sfilmovanú scénu, ktorá sa stala na sociálnych sieťach v priebehu procesu virálnou, a pri ktorej Amber opisovala, ako jej pes stúpil na včelu, .

Celovečerný film má premiéru 30. septembra.

Najnovšie články