Foto: Profimedia

Podľa všetkého fanúšikovia už nebudú musieť dlho čakať.

Návšteva Geissenovcov na Slovensku spôsobila ošiaľ a rozdelila ľudí na dva tábory. Ako sme vás informovali, nemecká televízia RTL Zwei už odpremiérovala päť častí, ktoré nemecká milionárska rodina v našich končinách nakrútila. Otázkou však zostávalo, kedy ich na televíznych obrazovkách uvidia aj slovenskí diváci. Mediaboom podľa všetkého pozná na ňu odpoveď. 

Geissenovci nakrútení na Slovensku sú súčasťou 21. série šou rodiny Geiss. Ako možno viete, televízia JOJ však zatiaľ plánuje odvysielať iba 16. sériu. Podľa tohto vzorca by sa dalo predpokladať, že si na tieto časti ešte pekne dlho počkáme. Avšak vyzerá to, že všetko je inak.

Foto: Profimedia

Už sa na nich pracuje

Ako uvádza Mediaboom, slovenské epizódy by sa mohli dočkať nasadenia skôr. Svedčia o tom informácie portálu, podľa ktorých televízia JOJ už pracuje na dabingu práve k slovenským častiam.

Ak vás zaujíma, kedy ich uvidíte, web uvádza, že na našich obrazovkách by sa mali objaviť už počas jarnej televíznej sezóny.

Geissenovci na Slovensku

Rodinu nemeckých boháčov v zložení Carmen a Robert Geiss spoločne s ich dcérami pozval na Slovensko vtedajší minister hospodárstva Richard Sulík počas stretnutia na výstave Expo 2020 v Dubaji. Návštevu dohodol pri haluškách po tom, ako Roberta zaujalo výnimočné slovenské vodíkové auto. Slovo dalo slovo a ako viete, minulý rok v máji rodina našu krajinu napokon navštívila. A čakal ich poriadny šok.

Pri návšteve zostali Geissenovci zaskočení tým, ako ich Slováci privítali. V dobrom slova zmysle. Carmen pred časom zverejnila na svojom Instagrame fotografie zo Slovenska s popisom, že zostali ohromení milými fanúšikmi, ktorých tu stretli. Druhou skupinou ľudí však boli kritizovaní kvôli pozornosti, ktorá sa im v náročných časoch dostávala.

Najnovšie články