foto: backstage

Aj v roku 2018 sa môžu Slováci tešiť na zaujímavé filmové novinky od našich slovenských filmárov.

Už na jar budeme mať možnosť vidieť v kinách Backstage, tanečný film plný skvelého tanca, hudby a energie, aký sme u nás ešte nevideli. Chalani z tanečnej skupiny The Pastels, skvelá Mária Havranová, Ondrej Hraška, Judit Bárdos, Roman Luknár, Ivana Chýlková a mnoho ďalších nám predvedú zákulisné praktiky televíznej show.

To, čo vidíme na televíznej obrazovke nemusí byť vždy úplná pravda.  Televízia často divákom ukazuje len nablýskanú ilúziu, ale to čo sa všetko za ňou skrýva, ostáva pre diváka zamlčané. Pripravovaný slovenský film Backstage sľubuje divákom nahliadnutie do backstagu tanečnej šou, kde o výhre nerozhoduje talent, ale najmä ľudské príbehy a tragédie tanečníkov, pre ktorých predstavuje tanečná súťaž doteraz najväčšiu životnú príležitosť. Kam až povedú tieto zákulisné ťahy?

Čo všetko nám ukáže Backstage?

Mladí tanečníci zo skupiny West Coast Crew, ktorí pochádzajú z malého mesta Svit snívajú, že sa jedného dňa stanú slávni a bohatí. Najviac húževnatý je tanečník Buddy (Tony Porucha), ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko. Pri tanečnom súboji si ich všimne uznávaný producent a pozve ich na casting do tanečnej súťaže, ktorá by im otvorila dvere do sveta šoubiznisu. Aby si splnili svoj sen o úspechu a bohatstve, musia čeliť rôznym tvrdým prekážkam, kde sú ich vzájomné vzťahy a charaktery podrobené veľmi tvrdej skúške. Postupne sa stávajú miláčikom publika a producent pre väčšiu sledovanosť vyťahuje na verejnosť neľahkú minulosť tanečníčky Mary (Mária Havranová) a využíva nemotornosť ich nemého kamaráta Huga (Ondrej Hraška).
Netradičný príbeh o ceste za splnením snov si v kinách budete môcť pozrieť už od 15. marca.

Nahliadnite k tomuto strhujúcemu príbehu a pozrite si teaser k filmu.

Teaser k filmu si môžete pozrieť aj na webovej stránke backstagefilm.sk. Všetky aktuálne informácie nájdete aj na FB stránke Film Backstage a na Instagrame. V kinách bude mať premiéru na jar 2018.

TS Backstage
0
Uložiť článok
Komentovať