Foto: Pixabay

Letenka iba za 10 eur? Využite ponuku, ktorá sa neodmieta.

Ešte stále uvažujete kam na letnú dovolenku, a tak, aby váš rozpočet neutrpel zásadnú ranu? Odpoveď pre vás možno priniesol Ryanair. Len dnes do polnoci si totiž môžete kúpiť letenky za neuveriteľne smiešnu sumu. Tá vás vyjde už od 9,98 eur.

Ako uvádza na svojom facebooku Letisko Bratislava, len dnes do polnoci si môžete zakúpiť letenky z Bratislavy do mnohých destinácií už od 9,98 €, spiatočne tak nájdete letenky za 19 €. Rezervujte na Ryanair.com.

Akciové ponuky sa týkajú aj takých destinácií ako je Brusel, Londýn, Manchester, Miláno, Bologna či Rím. Ak ale máte chuť stráviť dovolenku pri mori, aj pre vás tu je možnosť, v podobe destinácií ako je Burgas, Niš či Paphos na Cypre.

❗ŠIALENÝ VÝPREDAJ LETENIEK RYANAIRU OD 9,98 € LEN DNES❗Len dnes do polnoci si môžete zakúpiť letenky z Bratislavy do…

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Montag, 6. August 2018

Musíte sa však poponáhľať a s kúpou leteniek dlho neuvažovať. Akcia platí iba do dnešnej polnoci, pričom množstvo leteniek je obmedzené. Je pravdepodobné, že aj po tejto akcii príde ďalšia, no čakať, že cena bude ešte nižšia, ako je táto, je naivné. Radšej teda neotáľajte a ak máte destináciu už vybranú, tak rýchlo nakupujte.

Pozri aj: Prečo si niektorí ľudia balia svoje kufre do fólie, keď cestujú lietadlom? Po tomto zistení to možno začnete robiť aj vy

Príbehy
0
Komentovať (0)