Foto: MovieStillsDB

Courteney Cox vraj cíti prítomnosť zosnulého Matthewa Perryho.

Minulý rok v októbri mnohých ľudí zasiahla smrť len 54-ročného Matthewa Perryho, známeho hlavne ako Chandler Bing z populárneho seriálu Priatelia. Jeho hereckí kolegovia na neho stále spomínajú a niektorí dokonca tvrdia, že stále cítia jeho prítomnosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People, Courteney Cox, ktorá v seriáli stvárnila postavu Moniky, prezradila, že aj sedem mesiacov po smrti ho stále cíti okolo seba a dokonca zašla tak ďaleko, že prezradila, že ju chodí navštevovať. Courteney spomína na Matthewa ako na jedného z najzábavnejších ľudí na svete. Počas rozhovoru s Jonathanom Vigliottim z CBS Sunday Morning si 59-ročná herečka spomenula na svojho hereckého kolegu a priateľa.

Prezradila, že cíti jeho prítomnosť

„Bol taký zábavný a mal veľké srdce. Bojoval. Som veľmi vďačná, že som s ním mohla toľko rokov tak úzko spolupracovať,“ povedala. Ako ďalej vysvetlila, Matthew je stále prítomný v jej živote, napriek tomu, že fyzicky tu už nie je. „Často ma navštevuje, ak tomu chceme veriť. Hovorím so svojou mamou, otcom a aj s Matthewom,“ vysvetlila.

Foto: MovieStillsDB

Je vďačná za každú chvíľu, ktorú s ním strávila

„Mám pocit, že existuje veľa ľudí, ktorí tam sú a vedú nás. Cítim to tak, áno, že Matthew okolo mňa je.“ Po Perryho náhlej smrti sa Courteney podelila o svoju vďačnosť za každú chvíľu, ktorú s ním mohla stráviť. Zverejnila aj dojemný post na sociálnych sieťach, v ktorom napísala, že by sa chcela podeliť o tisíce momentov, ktoré s ním zažila. Nakoniec však zverejnila len milý klip z nakrúcania Priateľov. Ide o scénu, kde Monika a Chandler spolu skončia v Londýne v posteli.

„Aby som povedala príbeh, Chandler a Monika spolu mali stráviť v Londýne jednu noc. Ale reakcia publika bola jednoznačná, preto to bol začiatok ich milostného príbehu,“ povedala Courteney.

Uložiť článok

Najnovšie články