Lukáš Mužla / / Objektívom
Po Bratislave a Žiline zamierili Korben Dallas so svojimi spoločníkmi zo susedného Česka, kapelou Zrní, aj do Banskej Bystrice. Po Banskej Bystrici bude mini...

Po Bratislave a Žiline zamierili Korben Dallas so svojimi spoločníkmi zo susedného Česka, kapelou Zrní, aj do Banskej Bystrice. Po Banskej Bystrici bude mini turné pokračovať v Prešove a Košiciach. Pred koncom roka sa chalani revanšujú a na oplátku spríjemnia kapele Zrní minitúrné v Českej republike.

Pred banskobystrickým Urban spotom nás čakalo milé prekvapenie v podobe niekoľko minútovej fronty. Československá alternatívna scéna prilákala do bývalého kina nemalý počet ľudí. Večer odštartovala česká pätica z Kladna – Zrní. Kapela, ktorá u našich susedov získala niekoľko hudobných ocenení, dokázala, že si ich skutočne zaslúži. Diváci dychtivo hltali jednu pieseň za druhou a nakoniec si vyžiadali aj prídavok. Po nich už nastúpili Korben Dallas, ktorí len tento štvrtok vydali nový symfonický album, kde sa okrem starších piesní nachádzajú aj dve novinky. V Urban spote sa však predstavili v pôvodnom trojčlennom zložení, čo im ale nevadilo a zahrali aj piesne, ktoré sú v originálnom znení duetovými skladbami. Medzi piesňami sa banskobystričanom prihovoril aj rodák od „Pažravcov“ bubeník Ozo Guttler, ktorý nás pri spomínaní na svoje detstvo poriadne pobavil.

korben, zrni bb (2)

korben, zrni bb (3)

korben, zrni bb (4)

korben, zrni bb (5)

korben, zrni bb (6)

korben, zrni bb (7)

korben, zrni bb (8)

korben, zrni bb (9)

korben, zrni bb (10)

korben, zrni bb (11)

korben, zrni bb (12)

korben, zrni bb (13)Komentovať (0)