Foto: MovieStillsDB

Svet plný mágie, ale bez nej očami špičkového štúdia Pixar.

Vyzerá to tak, že s trailermi na chystané filmové novinky budúceho roka sa počas uplynulých dní roztrhlo vrece. Jedným z ďalších filmov, ktoré tvorcovia ukázali v plnohodnotných upútavkách, je aj chystaná Pixarovka s názvom Vpred (Onward) o magickej krajine (nielen) škriatkov.

Tak, ako to už býva pri Pixare zvykom, aj tentokrát tvorcovia stavili nielen na hviezdne dabingové obsadenie (hlavným hrdinom svoje hlasy prepožičali dvaja Avengeri – Tom Holland (Spider-Man) a Chris Pratt (jeden zo Strážcov galaxie)), ale aj na pôsobivú animáciu, ktorá ide s každým ich ďalším vydaným filmom kvalitatívne hore či príbeh, ktorý poteší nielen malých, ale to svoje si v ňom nájdu aj tí veľkí.

Ako na svojom webe informuje portál Coming Soon, v novinke Onward nazrieme do fantastického sveta, ktorým nás bude sprevádzať dvojica škriatkov-teenagerov, ktorí sa rozhodnú vydať naprieč celou krajinou, aby zistili, či v nej ešte zostala aspoň troška mágie. Samozrejme, na svojej dobrodružnej ceste sa stretnú s ďalšími magickými bytosťami, ktoré im záhadu stratenej mágie pomôžu nielen vyriešiť, ale im jej hľadanie aj mimoriadne sťažia.

Čo nás teda čaká? To sa dozviete v najnovšom traileri nižšie.

Okrem Hollanda a Pratta bude v originálnom znení filmu možné počuť aj ďalšie hviezdy nemalých rozmerov. Svoje postavičky nahovorili aj oscarová herečka Octavia Spencer (The Shape of Water), ktorá svoje dabingové schopnosti predviedla v pôvodnom znení vydareného animáku Zootropolis (Zootopia) či držiteľka Zlatého glóbusu Julia Louis-Dreyfus.

O tom, že ide o naozaj skvelú voľbu dabingových hercov, svedčia aj pochvalné práce tvorcovského tímu. Podľa portálu Coming Soon, režisér snímky Dan Scanlon (Monsters University) nikdy s väčšími profesionálmi nespolupracoval. Tomu napokon nasvedčuje aj nový trailer.

Nový animák z dielne Pixaru (Disney) sa do kín po celom svete dostane 6. marca 2020. U nás sa novinky dočkáme o deň skôr, teda 5. marca vďaka distribučnej spoločnosti Saturn Entertainment.

Coming Soon
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )