Leto už nie je ani za dverami, ale priamo vo dverách a vy ste ešte stále neschudli do plaviek? Máme pre vás niekoľko určite...

Leto už nie je ani za dverami, ale priamo vo dverách a vy ste ešte stále neschudli do plaviek? Máme pre vás niekoľko určite užitočných rád, ako nejaké to kilečko zhodiť. Bez cvičenia! No fakt.. Neveríte? Presvedčte sa sami!

Dajte si vybrať mandle

chudnutie mandle 1
vegmania.cz

Prvá rada je dokonca vlastná skúsenosť. Predsa len.. S vybratými mandľami si asi balíček čipsov alebo grilované krídelka na večeru nedáte. Jedine, že by ste ich rozmixovali na požívateľnú konzistenciu. Ale verte, že by vám ani na chuť nešli. Kašovité jedlá v malých množstvách, to bude to pravé. Spievali o nich už predsa aj Iné Kafé (možno by ste si mohli prípadne nechať vytrhnúť zub).

Veľkú potrebu naozaj nevykonávajú len chlapi

chudnutie zachod 2
seecamping-berghof.at

Za pravidelné vyprázdňovanie črievok za vám telo určite odvďačí, niet nad ten pocit ľahkosti „po“. So stravou bohatou na vlákninu vám to pôjde jedna radosť a s dobrým trávením zas budete mať radosť aj vy.

Keď máte problém s bodom 2, skúste preháňadlo

chudnutie 3 prehanadlo
im9.cz

Budete môcť tlačiť do popuku, a predsa v sebe nebudete mať nič. Črievka zaplesajú radosťou a čistotou. Samozrejme dúfame, že nás čitateľ bude brať troška s rezervou a použije aj rozum pri požívaní tohto zázraku, aj pri nápade s mandľami. Prípadne ho úplne vynechá.