Foto: IMDB

Ľuboš Belko / / Film
Sám doma je pravdepodobne najobľúbenejším Vianočným filmom.

Tým pádom sa samozrejme teší obrovskej popularite po celom svete. Hlavnú úlohu v tomto filme stvárnil Macaulay Culkin, ktorý si zahral Kevina a v momente sa stal svetovou senzáciou. V dnešnej dobe o Culkinovi nie je až tak počuť, keďže neskôr v tínedžerskom veku prepadol alkoholu a drogám. V súčasnosti sa mu podarilo vymaniť zo závislosti na heroíne a vyzerá omnoho lepšie ako kedysi.

Kevin McCallister bola Culkinova postava, ktorá ho priviedla k (niekdajšej) sláve. Chlapca nechala jeho rodina doma počas Vianočných sviatkov. Pred odletom do Paríža zabudli na malého chlapca spiaceho za trest na povale. Kevin potom musel čeliť invázii dvoch lupičov, ktorí sa domnievali, že dom bol prázdny. Dnes už klasický Vianočný príbeh, ktorý pozná takmer každý.

Ever wonder what happened to Kevin’s plane ticket in Home Alone?

Užívateľ redditu, ktorý vystupuje pod nickom bobcobble, zavesil na toto fórum gif, ktorý objasňuje prečo sa vlastne Kevin ocitol sám doma. A skutočnosť je taká, že nechať Kevina doma bol od začiatku zámer jeho otca. Kevin vylial mlieko počas toho ako rodina jedla pizzu. Keď sa začal stôl utierať servítkami, otec nenápadne vzal Kevinovu letenku a hodil ju do koša. Keď si o deň na to rodina kontrolovala mená pred odjazdom, Kevin nebol na zozname, čo značí, že bol vynechaný zámerne.

Otázka znie, prečo by to jeho otec robil? Pochváľte sa nám s vašou teóriou v komentároch.

Pozri aj: Vo filmoch sa nefajčí a sneh vyrábajú profesionáli. Týchto 20 filmových trikov vám prezradí, ako vznikli vaše obľúbené scény

indy100.com
0
Komentovať (0)