Foto: Instagram.com (knolldoll)

Kritizovala organizáciu majstrovstiev sveta vo futbale, ľudia sa napokon pustili do nej kvôli nevhodnému správaniu.

Ivana Knöll je bývalou finalistkou Miss Chorvátsko a svoj domáci tím sa rozhodla podporiť po svojom, čo vyvolalo na sociálnych sieťach poriadny rozruch. Chcela upozorniť na zlú organizáciu šampionátu, namiesto toho strhla na seba pozornosť obtiahnutými šatami inšpirovanými chorvátskou vlajkou, uvádza The Sun

Článok pokračuje pod videom ↓

Knöll sa pred niekoľkými dňami zúčastnila zápasu Chorvátska proti Maroku, ktorý sa odohral na štadióne Al-Bayt v Katare. Na Instagrame zverejnila viacero fotografií a videí, nie iba v spomínaných šatách zo zápasu, ale aj v plavkách s rovnakým motívom, v ktorých sa fotila pri západe slnka. Priamo v uliciach moslimskej krajiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Knöll (@knolldoll)

Ľudia ju odsúdili

Na sociálnej sieti čelila ostrej kritike kvôli svojmu vzhľadu. „Nie ste doma,“ písali jej ľudia v komentároch.

Vo svojich reakciách upozorňovali na to, že bývalá miss nerešpektuje pravidlá, ktoré platia v moslimskej krajine, kde je iba na návšteve. A je to neúctivé. „Hanbite, že nerešpektujete kultúru druhých,“ dodal ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Knöll (@knolldoll)

Chcela kritizovať, hejt si odniesla aj ona sama

SPORTbible vysvetľuje, že pritom sa ona sama pokúsila kritizovať organizáciu majstrovstiev. „Je to katastrofa! Ľutujem všetkých ľudí, ktorí sa nemôžu zúčastniť majstrovstiev kvôli najhoršej organizácii v histórii,“ napísala.

Namiesto týchto slov však strhla na seba pozornosť vyzývavými fotografiami v oblečení, ktoré nerešpektuje miestnu kultúru. A ľudia jej dali svoj názor poriadne pocítiť.

Najnovšie články