Foto: Profimedia

Expertka odhalila najväčšiu divu v kráľovskej rodine. Meghan sa dostala na druhé miesto.

Kráľovská rodina je neustále pod drobnohľadom verejnosti a existuje tiež viacero expertov, ktorí majú naštudované ich správanie. Dokážu tak predvídať ich ďalšie kroky, ale tiež zhodnotiť tie minulé.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kráľovská expertka odhalila dve „najväčšie divy“ v kráľovskej rodine, pričom Meghan Markle je až na druhom mieste. V rozhovore pre najnovší kráľovský podcast denníka Sun tvrdila, že práve princezná Margaret je tá, ktorá si zaslúži prvé miesto, a to z viacerých dôvodov. Píše o tom portál Express.co.uk.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Margaret (@princessmargaretdiaries)

Čo na srdci, to na jazyku

Bývalá kráľovská korešpondentka BBC Jennie Bondová sa v podcaste podelila o svoj názor, keď sa jej opýtali, kto je najväčšou divou v kráľovskej rodine. Povedala: „Myslím, že z historického hľadiska to bola pravdepodobne princezná Margaret. Skutočná diva.“

Princezná Margaret, mladšia sestra kráľovnej Alžbety II., sa často spomína ako stelesnenie kráľovského pôvabu a sofistikovanosti. Hoci hrala svoju úlohu ako poslušná členka kráľovskej rodiny dobre, jej osobnosť sa niekedy označovala za „divu“. Kráľovnina mladšia sestra bola známa aj tým, že mala tendenciu nedržať sa späť a niekedy ju obviňovali, že je „hrubá“ na ľudí, ktorých práve stretla.

Bývalá kráľovská korešpondentka BBC predtým povedala: „Hovorila presne to, čo si myslela. Sedela vedľa modelky Twiggy a asi dve hodiny ju ignorovala a potom sa k nej otočila a povedala: „Kto si?“ A ona povedala: ‚Ach, moje meno je Leslie, madam, ale väčšina ľudí ma pozná ako Twiggy. A Margaret sa otočila a povedala: ‚Aké nešťastné‘.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Margaret (@princessmargaretdiaries)

Bondová pokračovala: „Bola fantasticky veľkolepá, fantasticky snobská. A svojím životným štýlom, rozpadnutým manželstvom, rozvodom, ktorý spôsobila, pošpinila povesť kráľovskej rodiny.“

Jedným z najvýznamnejších aspektov, ktoré možno prispeli k imidžu „divy“ princeznej Margaret, bol jej búrlivý milostný život. Jej románik so skupinovým kapitánom Petrom Townsendom, rozvedeným vojnovým hrdinom, spôsobil celonárodný škandál. Margaret sa nakoniec v roku 1960 vydala za fotografa Antonyho Armstronga-Jonesa, ale ich manželstvo sa nakoniec skončilo prvým veľkým rozvodom v kráľovskej rodine od čias Henricha VIII. v 70. rokoch.

„Ale má to aj druhú stránku, pretože uvoľnila cestu mladším členom kráľovskej rodiny, aby sa dostali z nešťastných manželstiev,“ vysvetlila Bondová.

Uložiť článok

Najnovšie články