Americká kapela Limp Bizkit sa už o necelý mesiac predstaví naživo v Bratislave. Aj keď ešte stále nie je známe, kedy presne dorazí do...

Americká kapela Limp Bizkit sa už o necelý mesiac predstaví naživo v Bratislave. Aj keď ešte stále nie je známe, kedy presne dorazí do hlavného mesta a dokedy sa tu zdrží, je jasné, že hudobníci budú mať k dispozícii maximálne pohodlie a prvotriedne služby počas celého pobytu.

Pre potreby samotnej kapely aj jej sprievodu organizátori rezervovali celé jedno poschodie špičkového hotela Sheraton, ktorý ponúka nadštandartné služby a individuálny prístup. Okrem pohodlných izieb budú mať k dispozícii bazén a sauny v Shine Spa a celodenné občerstvenie v privátnom lounge/salóniku hotelového Ambers Baru odkiaľ budú mať blízko k Dunaju, do nákupného centra Eurovea i do starého mesta.
LimpBizkit

Pred i po koncerte nu metalovej formácie, ktorý sa uskutoční v utorok 9. júna v AEGON aréne NTC, budú mať jej členovia k dispozícii všetko, po čom im chuťové poháriky prahnú a čo si vopred vyžiadali. “Na naše prekvapenie nie sú v ich požiadavkach žiadne extrémnosti. Skupina chce štandardné veci, a to v rámci raňajok, obedov aj večerí. Prezradili, že z polievok majú najradšej šošovicovú a po obede si radi dajú čipsy, cookies alebo zmrzlinu. Pri pohľade na ich jedálniček to naozaj skôr vyzerá na detskú oslavu ako na menu rockovej kapely,“ povedal za organizátorov Ján Papač, ktorý poznamenal, že v šatni chcú mať okrem iného aj dve balenia detského oleja. “Nebudeme zisťovať, či je to pre niekoho konkrétneho alebo pre celú kapelu,” dodal.

[youtube RYnFIRc0k6E 720 410]

Limp Bizkit sa 9. júna predvedú naživo v Bratislave na svojom prvom sólovom koncerte na Slovensku. Speváka Freda Dursta v hlavnom meste doplnia basgitarista Sam Rivers, bubeník John Otto, gitarista Wes Borland a koncertný člen Franko Carino. Door open bude o 18:00, predskokani rust2dust so Zverinom začnú hrať približne o 19:00 a hlavná hviezda večera po 20:00. Po koncerte je naplánovaná oficiálna afterpárty v klube LOFT!. Vstupenky na koncert sa predávajú v sieti Ticketportal za 45 a 55 eur. Lístky na státie pod pódium sú už niekoľko týždňov beznádejne vypredané.

Kapela v Bratislave predstaví svoje najväčšie hity ako Take a Look Around, My Generation, Rollin’, My Way, Break Stuff, ale je možné, že zaznejú aj novinky z chystaného albumu Stampede of the Disco Elephants. Bratislavský koncert bude súčasťou májovo-júnovej európskej šnúry, v rámci ktorej skupina počas 24 dní odohrá celkovo 17 koncertov, väčšinou v západnej Európe.

Uložiť článok

Najnovšie články